Seko Kasjauns.lv tīklā
saulains
Laika ziņas: Rīga 15°C. saulains
Z vējš 0 m/s
sestdiena, 2014.g. 26. jūlijs 06:05
Vārda dienas: Ance, Anna, Annija

Eiropas lielākais "vabolīšu" salidojums svin savu 10. gadadienu (2)

Vecā labā Volkswagen „vabole” ir viens no tiem retajiem automobiļiem, kas spēj izsaukt smaidam līdzīgu grimasi pat rūdītu īgņu sejās. Jo vairāk vaboļu, jo vairāk smaidu!
Komentāri (2)

Ekonomiskākie sērijveida automobiļi pasaulē. TOP 5 (4)

Ņemot vērā nebūt ne zemo degvielas cenu, daudzi autobraucēji dod priekšroku automobiļa ēstgribas parametriem, nevis dizainam, prestižam vai jaudai un maksimālajam ātrumam.
Komentāri (4)

Latviešu nopeltais "Lada Vesta", izrādās, ir visnotaļ simpātisks (23)

Ziņu par jauno modeli Lada Vesta mūsu autobraucēji uzņēma ar vētrainu noliegumu. Mēsls! – tāds bija pats pieticīgākais epitets auto, kuru neviens vēl nav redzējis.
Komentāri (23)

Jaunais Volkswagen Polo. Mazs "golfiņš" tiem, kam nepietiek lielajam. FOTO (6)

Par kādu Eiropā iecienītu auto marku reiz izskanēja vārdi – “dažāda izmēra vienādi cīsiņi”. Dažos gadījumos vismazākajam cīsiņam tas pat nāk par labu!
Komentāri (6)

Jauns eksperiments! Sirds vitamīni cienījama vecuma dzinējam (2)

Kā gan savādāk uzzināsim, kas mums ir labs un, kas ne pārāk? Tikai un vienīgi pabakstot ar pirkstu un pārliecinoties. Tieši to mēs arī darām ar daudz un dažādām lietām.
Komentāri (2)

Toyota jaunais rekords: 0,4 litri benzīna uz 100 kilometriem. VIDEO (15)

Piesaistīt sev uzmanību var dažādi. Piemēram, šūpināt gaisā vistas, driftēt pa kuģa klāju, lepoties ar vietējās nozīmes tituliem. Var arī vienkārši braukt.
Komentāri (15)

Renault Trafic jaunā paaudze: kravas busiņš gardēžiem. FOTO (6)

Pērkot ģimenes automobili, mēs izdarāmies kā mušas uz stikla. Vērtējam dizainu, sēdekļu ērtumu, salona apdari un audio sistēmas skaļumu. Ko darīt tiem, kam šoferēšana ir maizes darbs?
Komentāri (6)

Latvijas gada motocikls 2014 noskaidrots! KTM un Kristers Serģis svin uzvaru. FOTO (6)

Šī gada lielākā intriga Latvijas motociklu dzīvē ir noslēgusies. Pēc divu mēnešu ilgušās spēkratu vērtēšanas un rezultātu apkopošanas pagājušas nedēļas nogalē tirdzniecības centrā „Mols”, klātesot Satiksmes...
Komentāri (6)

Krievi ar jaunajiem auto "Lada Vesta" cer iekarot visu plašo Eiropu (40)

Tā kā arī mēs esam iekļauti visas plašās Eiropas sarakstos, tad arī pie mums varēs tikt pie jaunas paaudzes Krievijas autobūves monstra AvtoVaz modeļa – Lada Vesta.
Komentāri (40)

Kevins kostners Berlīnē izvēlas Volkswagen Multivan Highline (4)

Ferrari, Bugatti, Lamborghini, Hummer vai pat armijas bruņu mašīna. Tāds parasti ir pasaules mēroga skatuves zvaigžņu transporta arsenāls.
Komentāri (4)

Ekstrēms drifts pa aviācijas kara kuģa klāju. VIDEO (12)

Pie mums Latvijā par BMW slavu parūpējušies paši autovadītāji, uzskatot, ka šis auto ir paredzēts vienīgi sliktām lietām un to visvisādi demonstrējot.
Komentāri (12)

Lidmašīnām "melnās kastes" vietā piedāvā "melno mākoni" (10)

Tā saucamās melnās kastes jau ilgu laiku tehnoloģiski esot novecojušas un to attīstību traucējot gan birokrātiskie šķēršļi, gan arī aviokompāniju raizes, ka tas sadārdzinās lidojumus, vēsta tehnoloģiju portāls "The Verge".
Komentāri (10)

Roku veiklība: tehnoloģija, kuru nekas neaizstās. Pamācība kreklu locīšanā. VIDEO (2)

Vērojot šos kadrus, atviegloti noelšas miljoniem vīriešu un miljoniem sieviešu visā plašajā pasaulē. Kreklu locīšanās mēs kopumā pavadām vismaz dažus mēnešus savas dzīves.
Komentāri (2)

"Nike" dāvā zeķes apmaiņā pret nostaigātiem kilometriem (3)

Cik būtu labi, ja mums visur un vienmēr maksātu tikai un vienīgi par padarīto darbu. Nav svarīgi, kā tu ar to tiec galā. Galvenais, ka uzdevums izpildīts.
Komentāri (3)

Radīta barotava, kas atpazīs jūsu kaķi pēc purna. VIDEO (8)

Jūs pieberat pilnu bļodu ar gardiem kaķu sausiņiem, cerībā, ka ūsainis par to ir stāvā sjūsmā, bet atnāk visi rajona kaķi un maltīti sadala savā starpā, gardi nolaizoties.
Komentāri (8)

Sociālais tīkls "Google+" vairs neprasa lietotājiem norādīt īsto vārdu (3)

Sociālais tīkls "Google+" kopš otrdienas vairs neliek lietotājiem norādīt savu patieso vārdu, tādā veidā cenšoties panākt tirgus līderi "Facebook".
Komentāri (3)

HTC mazbudžeta viedtālrunis "Desire 516" ar divām SIM kartēm

Globālajā tirgus laukumā Ebay reizēm izdodas atrast īstas pērles. Piemēram, viedtālruni ar četrām SIM kartēm un analogo televīzijas uztvērēju tikai par 50 dolāriem.
Komentāri

10 000 dolāru tam, kas uzlauzīs Tesla Model S datoru (9)

Parasti hakeri tiek tvarstīti un sodīti par iekļūšanu ne sava datora smadzenēs. Par viņu galvām pat tiek piesolītas prēmijas. Tesla Motors tradīcijas grib mainīt.
Komentāri (9)

"Microsoft" nākamgad pārtrauks "Windows 7" tehnisko atbalstu (16)

ASV informācijas tehnoloģiju gigants "Microsoft" nākamā gada 13.janvārī pārtrauks operētājsistēmas "Windows 7" tehnisko atbalstu, ziņo "Digital Spy".
Komentāri (16)

Google neprofesionālisms liek bankrotēt slavenam restorānam (8)

Kur gan palikuši labie laiki, kad ceļu meklējām ar salokāmu karti, bet uzņēmumu koordinātes ar telefongrāmatu palīdzību. Toreiz neviens hakeris nevarēja nodarīt neko ļaunu.
Komentāri (8)

Samsung atkal pavelk uz zoba iPhone lietotājus. VIDEO (4)

Mūžīgais karš starp dažādu viedtālruņu ražotāju reklāmistiem, šķiet, nekad nebeigsies. Pārsvarā savā starpā karo Nokia, Samsung un iPhone reklāmisti. Pēdējie divi ir jo īpaši aktīvi.
Komentāri (4)

900 000 personu dati uz stundu nonāk atklātībā (3)

Nav īsti skaidrs, ko kiberļaundari dara ar nozagtajiem sociālo tīklu profilu datiem. Pie naudas ar to palīdzību netiksi, savukārt citu iemeslu dēļ nav vērts lauzties aizslēgtās durvīs.
Komentāri (3)