Seko Kasjauns.lv tīklā
saulains
Laika ziņas: Rīga 15°C. saulains
A vējš 2 m/s
pirmdiena, 2014.g. 21. aprīlis 10:12
Vārda dienas: Marģers, Anastasija

Valstī palielinājies sevišķi glaunu automašīnu noiets (13)

Latvijā 2014.gadā pirmajā ceturksnī reģistrētas 23 luksusa klases automašīnas, kas ir 2,9 reizes vairāk nekā attiecīgajā laikā gadu iepriekš, liecina Auto asociācijas apkopotā informācija.
Komentāri (13)

Krievijas prezidenta atbilde tiem, kam nepatīk maksāt ceļu nodokli. VIDEO (21)

Cik bieži gan mēs neuzdodam pie sevis šo jautājumu – par ko gan jāmaksā ceļu nodoklis, ja vietām no ceļiem palicis vien nosaukums. Un pat tas apdrupis!
Komentāri (21)

Neraksti īsziņu pie stūres! Tu draugiem esi vajadzīgs dzīvs! VIDEO (3)

Katru gadu visā pasaulē autosadursmēs bojā iet tūkstošiem cilvēku, kas pie stūres spaidījuši telefona pogas īsziņas rakstot. Nu klāt pievienojušies arī selfiji.
Komentāri (3)

Patiess stāsts, kā 1965. gadā Ford Mustang debesskrāpī ienesa. VIDEO (5)

Cilvēkiem ir tāda dīvaina mānija – mēģināt atdarināt to, ko kāds jau pirms mums paveicis. Arī kompānija Ford nolēma pārrakstīt vēsturi, atklājot senu noslēpumu.
Komentāri (5)

Ekspertu padomi tiem, kas pavasarī atkal vēlas sēsties pie auto stūres (3)

Tā vienmēr ir bijis un vienmēr tā būs – zināma autobraucēju daļa ziemā nejūtas pie stūres pietiekami droši, tāpēc auto novieto stāvvietā.
Komentāri (3)

Peugeot 308. Franču lauva ar pieticīgu ēstgribu. FOTO (3)

Ja jau reiz uzņemties atbildību par kādu mājdzīvnieku, tad labāk par tādu, kurš ēd maz un reti. Kāds prieks no lopiņa, kurš noēd vairāk, kā spēj sarūpēt?
Komentāri (3)

Dzimis internetā! Vai tiešām mūs sagaida tik skumja nākotne? VIDEO (15)

Es attaisu tavu bikšu priekšu. Bet es atāķēju tavu krūšturi. Es tagad pieskaros tev TUR! Skaries, kur gribi. Diemžēl no tā bērni nedzimst. Bet varbūt ne diemžēl, bet par laimi?
Komentāri (15)

Lamborghini Aventador Jackie Chan Edition. Auto, kuru Ķīpsalā neieraudzīsiet! (6)

Kamēr vieni maksā naudu, lai redzētu to, kas autosalonos aplūkojams par baltu velti, citi dodas sumināt triku meistaru Džekiju Čanu! Un ir arī par ko!
Komentāri (6)

Izstādes "Auto 2014" TOP 10 – tas noteikti jāredz! FOTO (3)

Šajā nedēļas nogalē, no 11. aprīļa līdz 13. aprīlim, Ķīpsalā notiek starptautiskā autoindustrijas izstāde "Auto 2014", kas tradicionāli ieskandina pavasari auto entuziastiem un profesionāļiem.
Komentāri (3)

"Auto Exotica" izstādes klasiskie auto muzeja putekļus nekrāj

No 11. līdz 13. aprīlim Ķīpsalā notiks starptautiskā autoindustrijas izstāde "Auto 2014", kur starp krāšņajiem un skaļajiem autotūninga šova "Auto Exotica" eksponātiem būs sastopami arī...
Komentāri

Liene Šomase un Liene Ušakova iejutīsies autoservisa darbinieču lomās (7)

Populārā dziedātāja Liene Šomase un radio „Capital FM” ētera balss Liene Ušakova (ex. Brikouska) jau rīt neparastos un „āķīgos” tērpos būs sastopamas lielākajā autoindustrijas izstādē „Auto 2014” Ķīpsalā.
Komentāri (7)

Viedtālruņu kritientests: kurš telefons izturīgāks? VIDEO (18)

Viedtālrunim ir divi ienaidnieki – kritiena augstums un kritiena augstums, ja apakšā ir atvērts tualetes poda vāks. Abos gadījumos perspektīvas neiepriecē.
Komentāri (18)

Par brīdinājumu citiem: selfija vietā ar kāju pa seju. VIDEO (5)

Uz ko tik cilvēks ir gatavs, lai uztaisītu miglainu pašbildi, kurā parasti redzams kāds izplūdis sejas fragments nedabiskā grimasē un neizprotamas izcelsmes fons.
Komentāri (5)

Mobilais telefons kamikadze. Nospied pogu un telefona vairs nav! VIDEO (1)

Ja partiju nodibinātu tie, kas kaut reizi pazaudējuši savu mobilo telefonu, tad visi pārējie politiskie spēki varētu sastāties kolonnā pa divi un doties pensijā!
Komentāri (1)

Izgudrota ierīce, kas vienlaikus ražo vēja enerģiju un sūknē ūdeni no akas (2)

Universālu vēja iekārtu, kas vienlaikus spēj ražot vēja enerģiju un sūknēt ūdeni no artēziskās akas izgudrojuši zinātnieki un konstruktori Pavlodaras Valsts universitātē (Kazahstāna), informē Kazahstānas...
Komentāri (2)

Agresīvus "Xbox One" lietotājus sodīs ar brīdinošu atzīmi

Tehnoloģiju gigants "Microsoft" plāno sodīt agresīvus spēļu konsoles "XBox One" lietotājus, ieviešot brīdinošu atzīmi pie to lietotājvārdiem.
Komentāri

Iespējams, pats lielākais Tetris pasaulē uz debesskrāpja sienas. VIDEO (1)

Interesanti, cik pasaulē ir tādu cilvēku, kas nav neko pat dzirdējuši par ģeniāli vienkāršo, bet azartīgi lipīgo spēli Tetris. Dažiem tā ir kā narkotika.
Komentāri (1)

"Microsoft" pārtrauc "Windows XP" tehnisko atbalstu

Pēc teju 13 gadus ilgušas darbības ASV informācijas tehnoloģiju gigants "Microsoft" otrdien pārtrauks sniegt tehnisko atbalstu populārajai operētājsistēmai "Windows XP".
Komentāri

Noskaidrots, no kā visbiežāk cieš mobilie tālruņi (3)

Četriem no desmit mobilo tālruņu lietotājiem ir gadījies ierīci nejauši saskrāpēt, teju tikpat cilvēki piedzīvojuši nopietnākus bojājumus - 39% respondentu tālrunis iekritis ūdenī vai apliets ar šķidrumu, bet...
Komentāri (3)

Stīvs Vozņaks pats personiski piegādā Apple fanei iMac. VIDEO (3)

Jūs pazīstat daudz tādu lielu uzņēmumu vadītāju, kuri būtu gatavi piegādāt preci savas produkcijas faniem? Parasti lielie bosi pat nesveicinās ar saviem darbiniekiem.
Komentāri (3)

Latvieši triumfē Eiropas lielākajās robotu sacensībās (30)

Latvijas dalībnieki ieņēmuši pirmās piecas pozīcijas Eiropas lielāko robotikas sacensību "RobotChallenge 2014" prestižākajā robotu sumo disciplīnā, biznesa portālam "Nozare.lv" paziņoja ...
Komentāri (30)

Microsoft Office apgāž Apple App Store veikala plauktus (3)

Pavisam nesen Apple fanus sasniedza priecīga ziņa - Microsoft Office nu būs pieejams arī iPad lietotājiem. Tiesa, nav gan īsti skaidrs, kādām vajadzībām.
Komentāri (3)