Seko Kasjauns.lv tīklā
saulains
Laika ziņas: Rīga 1°C. saulains
Z vējš 1 m/s
trešdiena, 2014.g. 1. oktobris 08:57
Vārda dienas: Lāsma, Zanda, Zandis

Dzīve sapiņķerējas. Kur rast sirdsmieru, ja nenotiek, kā iecerēts? (14)

Justies droši, daudzmaz paredzēt nākotni, dzīvot pašas iekārtotā mājoklī, būt kopā ar mīlošu vīrieti, strādāt aizraujošā darbā, par padarīto saņemt atalgojumu, kas ļauj brīvdienas pavadīt tieši tā, kā vēlies… Kā rast sirdsmieru, ja kaut kas tomēr nenotiek, kā iecerēts?
Komentāri (14)

Līdz asarām: Volvo kravinieks pārsteidz viesnīcas personālu. VIDEO (4)

Ne katram ir lemts piedalīties pasākumā, kur kleita vai uzvalks maksā tik, cik mūsu ikdienas automobilis. Kur pie sarkanā celiņa gaida vesela sulaiņu svīta un auto nav jāparko pašam.
Komentāri (4)

Monstru mašīna šova laikā nogalina divus bērnus un vienu pieaugušo. FOTO. VIDEO (23)

Nīderlandes austrumos svētdien publiska šova laikā kravas automašīna ietriecās skatītājos, nogalinot trīs cilvēkus un ievainojot vēl 15, ziņoja Nīderlandes mediji, atsaucoties uz vietējām varas iestādēm.
Komentāri (23)

Latvijas motokrosistiem augstā 12. vieta Nāciju kausa sacensībās Ķegumā (4)

Latvijas motokrosa izlase svētdien izcīnīja respektējamo 12.vietu Ķegumā notikušajās pasaules Nāciju kausa izcīņas sacensībās.
Komentāri (4)

TOP 10: Kādas ziemas riepas izvēlas Eiropā? (10)

Kopš tika izdomātas ziemas riepas, autovadītājiem uzradās jauna problēma – kādas riepas izvēlēties, lai uz aizsniguša un apledojoša ceļa justos pēc iespējas drošāk.
Komentāri (10)

Iespēja droši iegādāties mazlietotu vai jaunu auto no Vācijas, iemaksājot tikai 20% (20)

Ja esat nobriedis mazlietota vai jauna auto iegādei, taču tā meklējumiem Latvijā nav laika un rezultātu, iespējams, esat viens no tiem, kam savus plānus nākas atlikt neatbilstošā piedāvājuma dēļ - ja ir...
Komentāri (20)

Volkswagen Golf Sportsvan: basketbolisti to spētu novērtēt. FOTO (5)

Kaimiņu Jānis nopētija jauno Golf versiju no galvas līdz kājām, pakasīja pakausi un tad tieši, bez aplinkiem, noprasīja – un priekš kam man būtu līdzi jāvadā tik daudz tukša gaisa? Dzelžaina loģika.
Komentāri (5)

Kolosāla akcija! Tā jaunieši ironizē par Lietuvas bedrainajiem ceļiem. FOTO (26)

Ne tikai Latvijā „veiksmes stāsta” ietvaros kā nesanāk, tā nesanāk tikt pie daudzmaz normāla ceļu stāvokļa. Bedrainas ielas ir problēma arī Lietuvā. Vasaras izskaņā bariņš atraktīvu draugu uz izdangāto ceļu...
Komentāri (26)

Automobilis maina krāsu! Patiesība vai apmāns? VIDEO (14)

Tā varētu būt ļoti noderīga lieta tiem, kas ar likumu nedraudzējas. Pat bail iedomāties, kā tas atvieglotu dzīvi, piemēram, banku aplaupītājiem. Lai gan pie mums no bankām labāk turēties pa gabalu.
Komentāri (14)

Ford C-MAX un Ford Grand C-MAX jau klauvē pie garāžas vārtiem. FOTO

Vācijā prezentēja jaunos Ford C-MAX un Ford Grand C-MAX. Tiem ir jauns virsbūves un salona dizains, plašākas bagāžas izvietošanas iespējas, kā arī ekonomiskāks degvielas patēriņš un zemāks CO2 izmešu līmenis.
Komentāri

"Automechanika 2014" Frankfurtē: visi pasaules dzelžu skrūvētāji – apvienojieties! FOTO

Piecas dienas rezerves daļu tirgotāji, servisu, to iekārtu izgatavotāji, auto mazgātuvju ražotāji, tūninga uzņēmumi un detaļu darinātāji Messe Frankfurt rādīja, ko mācēja.
Komentāri

Beidzot tiek oficiāli atļauts lidojuma laikā izmantot mobilos telefonus (7)

Eiropas Aviācijas drošības aģentūra (EASA) piektdien atļāva Eiropas aviokompānijām ļaut saviem pasažieriem izmantot lidojuma laikā elektroniskās ierīces, tostarp mobilos telefonus.
Komentāri (7)

Laists klajā Latvija zīmola "Just5" otrais viedtālrunis (7)

Kā liecina mobilo sakaru operatoru pārdošanas dati, pirmais Latvijas zīmola "Just5" viedtālrunis "Spacer" šā gada 8 mēnešos stabili bijis visu trīs Latvijas mobilo sakaru operatoru "...
Komentāri (7)

"Apple"paziņo, ka jauno "iPhone" saliekšanās gadījumi ir ļoti reti. VIDEO

ASV tehnoloģiju kompānija "Apple Inc." ir nākusi klajā ar paziņojumu, uzsverot, ka tās jaunāko viedtālruņu "iPhone 6" un "iPhone 6 Plus" saliekšanās gadījumi, par kuriem...
Komentāri

Telefons Gionee Elife iekļūst Ginesa rekordu grāmatā. FOTO (2)

Šis telefons Ginesa rekordu grāmatā var iekļūt gan tiešā gan pārnestā nozīmē. Par to rakstīts grāmatas lappusēs, bet tikpat labi tas varētu pazust starp lappusēm.
Komentāri (2)

Eksperiments: Apple iPhone 6 pret šķidro slāpekli un veseri. VIDEO (12)

Miljoniem Apple fani tagad noelšas – būtu labāk to telefonu atdevuši man. Taču tehnoloģiju blogeri izliekas nedzirdam un piesmej visu, kas pagadās pa rokai. Šoreiz iPhone 6.
Komentāri (12)

Lielo "iPhone 6 Plus" iegādājas nelabprāt (7)

Patlaban jauno "Apple" viedtālruņu īpatsvars no kopējās masas ir samērā niecīgs, bet jau manāma tendence, ka lielā izmēra "iPhone 6 Plus" cilvēki iegādājas retāk nekā mazāko "iPhone 6...
Komentāri (7)

Policijas radari fiksēs SMS sūtītājus. Fotoradari gaida savu kārtu (33)

Ar mani jau nu gan nekas nenotiks. Visi autobraucēji kā autobraucēji, tikai es tāds ideāls. Šādas un līdzīgas domas galvā ir katram nākamajam pie stūres sēdošajam.
Komentāri (33)

Viss ģeniālais ir vienkāršs. Ūdens pudele datorsomai. FOTO (8)

Kāpēc visās valodās ir kompjūters, bet latviski dators? Varbūt vaina ir ūdens nepietiekamībā valodnieku organismos? Tagad tas ir atrisināts un jāgaida rezultāts!
Komentāri (8)

Interneta vietņu skaits pārsniedzis vienu miljardu

Interneta vietņu skaits pasaulē šonedēļ pārsniedzis vienu miljardu un turpina pieaugt, liecina Interneta statistikas rīka "Internet Live Stats" apkopotie dati.
Komentāri

Diennakts laikā pārdod 4 000 000 jaunos iPhone (9)

Te nu skaidri redzamas Homo Sapiens Vulgaris dzīves prioritātes! Nemaz nerunājot par to, ka rinda tika ieņemta vēl pirms vairāk nekā divām nedēļām.
Komentāri (9)

"Microsoft" 30.septembrī varētu prezentēt jaunāko "Windows" versiju. VIDEO (1)

ASV informācijas tehnoloģiju uzņēmums "Microsoft" pirmdien izsūtījis ielūgumus 30.septembrī paredzētam pasākumam, kurā varētu tikt sniegts ieskats jaunākajā "Windows" operētājsistēmas...
Komentāri (1)