Seko Kasjauns.lv tīklā
vietām mākoņains
Laika ziņas: Rīga 17°C. vietām mākoņains
R vējš 1 m/s
piektdiena, 2014.g. 1. augusts 02:40
Vārda dienas: Albīna, Albīns

Uzruna Nilam Ušakovam: kurš izgudrojis Rīgas parkomātus? (12)

Rīgā, krastmalā, iepretim prezidenta pils stalažām, “Rīgas satiksme” darbinieks nenoguris gandrīz stundu katram maksātājam stāstīja, kā tikt pie kārotās stāvvietas biļetes.
Komentāri (12)

BMW atzīmēs savu simtgadi ar jaunu modeli. FOTO (1)

Daži autoražotāji drīz pārspēs viedtālruņu darinātājus savu modeļu paaudžu maiņas intervāla ziņā. Būtu jautri, ja tas notiktu kā minimums reizi gadā.
Komentāri (1)

TOP 10. Visiekārojamākās premium klases automašīnas 2014. gadā. FOTO (6)

Saraksts, kurš varētu būt īpaši noderīgs mums, jo mes vairāk kā jebkurš cits sapņojam par sev neaizsniedzamiem premium automobiļiem. Tiesa gan, ne par jauniem.
Komentāri (6)

Fiat 500L Vans: automobilis īstenam latvietim. FOTO (1)

Ņemot vērā, ka īstens latvietis, kalnietis būdams, mīlestību pret kalnu slēpošanu saņem jau ar mātes pienu, kāpēc, lai īstens latvietis nekļūtu par nenogurdināmu sērferi?
Komentāri (1)

Prezidentu mērīšanās krāniņiem: Obamas un Putina eskorts. VIDEO (28)

Interesanti. Ja kādas lielvalsts prezidents uzvilktu parastus džinsus, t-kreklu un pie parasta Prius stūres krustu šķērsu izbraukātu pilsētu, vai viņu kāds atpazītu?
Komentāri (28)

Eiropas lielākais "vabolīšu" salidojums svin savu 10. gadadienu (4)

Vecā labā Volkswagen „vabole” ir viens no tiem retajiem automobiļiem, kas spēj izsaukt smaidam līdzīgu grimasi pat rūdītu īgņu sejās. Jo vairāk vaboļu, jo vairāk smaidu!
Komentāri (4)

Ekonomiskākie sērijveida automobiļi pasaulē. TOP 5 (4)

Ņemot vērā nebūt ne zemo degvielas cenu, daudzi autobraucēji dod priekšroku automobiļa ēstgribas parametriem, nevis dizainam, prestižam vai jaudai un maksimālajam ātrumam.
Komentāri (4)

Latviešu nopeltais "Lada Vesta", izrādās, ir visnotaļ simpātisks (24)

Ziņu par jauno modeli Lada Vesta mūsu autobraucēji uzņēma ar vētrainu noliegumu. Mēsls! – tāds bija pats pieticīgākais epitets auto, kuru neviens vēl nav redzējis.
Komentāri (24)

Jaunais Volkswagen Polo. Mazs "golfiņš" tiem, kam nepietiek lielajam. FOTO (7)

Par kādu Eiropā iecienītu auto marku reiz izskanēja vārdi – “dažāda izmēra vienādi cīsiņi”. Dažos gadījumos vismazākajam cīsiņam tas pat nāk par labu!
Komentāri (7)

Jauns eksperiments! Sirds vitamīni cienījama vecuma dzinējam (2)

Kā gan savādāk uzzināsim, kas mums ir labs un, kas ne pārāk? Tikai un vienīgi pabakstot ar pirkstu un pārliecinoties. Tieši to mēs arī darām ar daudz un dažādām lietām.
Komentāri (2)

Toyota jaunais rekords: 0,4 litri benzīna uz 100 kilometriem. VIDEO (15)

Piesaistīt sev uzmanību var dažādi. Piemēram, šūpināt gaisā vistas, driftēt pa kuģa klāju, lepoties ar vietējās nozīmes tituliem. Var arī vienkārši braukt.
Komentāri (15)

"Facebook" šefs, pelnot 1 dolāru gadā, sakrājis 33,3 miljardus (9)

Ak, šie pieticīgie tehnoloģiju karaļi! Gan "Facebook" Marks Cukerbergs, gan "Google" Larijs Peidžs un Sergejs Brina oficiāli algā saņem tikai vienu dolāru gadā! Un mēs vēl sūdzamies...
Komentāri (9)

Vai var uzlādēt mobilo telefonu ar kartupeli un ābolu? VIDEO (3)

Varbūt gluži nevainīgs eksperiments atklās pilnīgi nebijušus apvāršņus lauksaimniecībai? Nost ar atomelektrostacijām – lai dzīvo kartupelis!
Komentāri (3)

Roku veiklība: tehnoloģija, kuru nekas neaizstās. Pamācība kreklu locīšanā. VIDEO (6)

Vērojot šos kadrus, atviegloti noelšas miljoniem vīriešu un miljoniem sieviešu visā plašajā pasaulē. Kreklu locīšanās mēs kopumā pavadām vismaz dažus mēnešus savas dzīves.
Komentāri (6)

"Nike" dāvā zeķes apmaiņā pret nostaigātiem kilometriem (4)

Cik būtu labi, ja mums visur un vienmēr maksātu tikai un vienīgi par padarīto darbu. Nav svarīgi, kā tu ar to tiec galā. Galvenais, ka uzdevums izpildīts.
Komentāri (4)

Lidmašīnām "melnās kastes" vietā piedāvā "melno mākoni" (10)

Tā saucamās melnās kastes jau ilgu laiku tehnoloģiski esot novecojušas un to attīstību traucējot gan birokrātiskie šķēršļi, gan arī aviokompāniju raizes, ka tas sadārdzinās lidojumus, vēsta tehnoloģiju portāl...
Komentāri (10)

Radīta barotava, kas atpazīs jūsu kaķi pēc purna. VIDEO (8)

Jūs pieberat pilnu bļodu ar gardiem kaķu sausiņiem, cerībā, ka ūsainis par to ir stāvā sjūsmā, bet atnāk visi rajona kaķi un maltīti sadala savā starpā, gardi nolaizoties.
Komentāri (8)

Sociālais tīkls "Google+" vairs neprasa lietotājiem norādīt īsto vārdu (3)

Sociālais tīkls "Google+" kopš otrdienas vairs neliek lietotājiem norādīt savu patieso vārdu, tādā veidā cenšoties panākt tirgus līderi "Facebook".
Komentāri (3)

HTC mazbudžeta viedtālrunis "Desire 516" ar divām SIM kartēm

Globālajā tirgus laukumā Ebay reizēm izdodas atrast īstas pērles. Piemēram, viedtālruni ar četrām SIM kartēm un analogo televīzijas uztvērēju tikai par 50 dolāriem.
Komentāri

10 000 dolāru tam, kas uzlauzīs Tesla Model S datoru (9)

Parasti hakeri tiek tvarstīti un sodīti par iekļūšanu ne sava datora smadzenēs. Par viņu galvām pat tiek piesolītas prēmijas. Tesla Motors tradīcijas grib mainīt.
Komentāri (9)

"Microsoft" nākamgad pārtrauks "Windows 7" tehnisko atbalstu (16)

ASV informācijas tehnoloģiju gigants "Microsoft" nākamā gada 13.janvārī pārtrauks operētājsistēmas "Windows 7" tehnisko atbalstu, ziņo "Digital Spy".
Komentāri (16)

Google neprofesionālisms liek bankrotēt slavenam restorānam (8)

Kur gan palikuši labie laiki, kad ceļu meklējām ar salokāmu karti, bet uzņēmumu koordinātes ar telefongrāmatu palīdzību. Toreiz neviens hakeris nevarēja nodarīt neko ļaunu.
Komentāri (8)