Seko Kasjauns.lv tīklā
saulains
Laika ziņas: Rīga 15°C. saulains
Z vējš 6 m/s
trešdiena, 2014.g. 23. aprīlis 17:21
Vārda dienas: Jurģis, Juris, Georgs

Eksperiments: vai Latvijā vajadzīgi ceļu satiksmes noteikumi? VIDEO (15)

Rīga, Salu tilts. Gluži parasta aprīļa diena un gluži parasts automobilis, kas šķērso tiltu ar maksimālo atļauto ātrumu. Un, šķiet, dara to viens pats.
Komentāri (15)

Ja auto lukturi nevar izskrūvēt, to var izgriezt! (3)

Laikam automobiļiem nozagto spogulīšu krājumi lietoto rezerves daļu tirgoņiem ir tik lieli, ka nu pienācis laiks ķerties pie citām detaļām.
Komentāri (3)

Bezmaksas portāls KurVedam.lv – risinājums pārvadājumiem (2)

Sludinājumos publicēto transporta pakalpojumu gūzmā var apmaldīties pat pieredējušākie šīs jomas speciālisti. Tomēr beidzot rasts efektīvs risinājums loģistikas problēmām, sākot no mēbeļu un pasažieru...
Komentāri (2)

Sodi par ātruma pārsniegšanu turpmāk būs patiešām bargi (32)

Latvijā autovadītājiem sodus par braukšanu virs atļautā ātruma plāno dubultot, otrdien intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" pastāstīja satiksmes ministrs Anrijs Matīss.
Komentāri (32)

Audi A3 pasludināts par Pasaules gada auto 2014 (4)

Trešās paaudzes Audi A3 kļuvis par pasaules čempionu. Šogad tam izdevās pārspēt 23 citus automobiļus un iegūt prestižo Pasaules gada auto balvu.
Komentāri (4)

Valstī palielinājies sevišķi glaunu automašīnu noiets (14)

Latvijā 2014.gadā pirmajā ceturksnī reģistrētas 23 luksusa klases automašīnas, kas ir 2,9 reizes vairāk nekā attiecīgajā laikā gadu iepriekš, liecina Auto asociācijas apkopotā informācija.
Komentāri (14)

Krievijas prezidenta atbilde tiem, kam nepatīk maksāt ceļu nodokli. VIDEO (22)

Cik bieži gan mēs neuzdodam pie sevis šo jautājumu – par ko gan jāmaksā ceļu nodoklis, ja vietām no ceļiem palicis vien nosaukums. Un pat tas apdrupis!
Komentāri (22)

Neraksti īsziņu pie stūres! Tu draugiem esi vajadzīgs dzīvs! VIDEO (4)

Katru gadu visā pasaulē autosadursmēs bojā iet tūkstošiem cilvēku, kas pie stūres spaidījuši telefona pogas īsziņas rakstot. Nu klāt pievienojušies arī selfiji.
Komentāri (4)

Patiess stāsts, kā 1965. gadā Ford Mustang debesskrāpī ienesa. VIDEO (5)

Cilvēkiem ir tāda dīvaina mānija – mēģināt atdarināt to, ko kāds jau pirms mums paveicis. Arī kompānija Ford nolēma pārrakstīt vēsturi, atklājot senu noslēpumu.
Komentāri (5)

Ekspertu padomi tiem, kas pavasarī atkal vēlas sēsties pie auto stūres (3)

Tā vienmēr ir bijis un vienmēr tā būs – zināma autobraucēju daļa ziemā nejūtas pie stūres pietiekami droši, tāpēc auto novieto stāvvietā.
Komentāri (3)

Peugeot 308. Franču lauva ar pieticīgu ēstgribu. FOTO (3)

Ja jau reiz uzņemties atbildību par kādu mājdzīvnieku, tad labāk par tādu, kurš ēd maz un reti. Kāds prieks no lopiņa, kurš noēd vairāk, kā spēj sarūpēt?
Komentāri (3)

Latvijā pirmo reizi izmantots ar 3D printeri radīts implants

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas neiroķirurgi vēl pirms Lieldienām veica Latvijā unikālu galvas kausa operāciju.
Komentāri

Apple iemūžina Lohnesa ezera briesmoni? FOTO (4)

Kas tik nav kļuvis redzams vērīgajai Google maps acij. Gan mīlas akti, gan nomiruši ēzeļi. Apple maps neatpaliek un iemūžina briesmoni.
Komentāri (4)

Par brīdinājumu citiem: selfija vietā ar kāju pa seju. VIDEO (6)

Uz ko tik cilvēks ir gatavs, lai uztaisītu miglainu pašbildi, kurā parasti redzams kāds izplūdis sejas fragments nedabiskā grimasē un neizprotamas izcelsmes fons.
Komentāri (6)

Mobilais telefons kamikadze. Nospied pogu un telefona vairs nav! VIDEO (1)

Ja partiju nodibinātu tie, kas kaut reizi pazaudējuši savu mobilo telefonu, tad visi pārējie politiskie spēki varētu sastāties kolonnā pa divi un doties pensijā!
Komentāri (1)

Izgudrota ierīce, kas vienlaikus ražo vēja enerģiju un sūknē ūdeni no akas (2)

Universālu vēja iekārtu, kas vienlaikus spēj ražot vēja enerģiju un sūknēt ūdeni no artēziskās akas izgudrojuši zinātnieki un konstruktori Pavlodaras Valsts universitātē (Kazahstāna), informē Kazahstānas...
Komentāri (2)

Agresīvus "Xbox One" lietotājus sodīs ar brīdinošu atzīmi

Tehnoloģiju gigants "Microsoft" plāno sodīt agresīvus spēļu konsoles "XBox One" lietotājus, ieviešot brīdinošu atzīmi pie to lietotājvārdiem.
Komentāri

Iespējams, pats lielākais Tetris pasaulē uz debesskrāpja sienas. VIDEO (1)

Interesanti, cik pasaulē ir tādu cilvēku, kas nav neko pat dzirdējuši par ģeniāli vienkāršo, bet azartīgi lipīgo spēli Tetris. Dažiem tā ir kā narkotika.
Komentāri (1)

"Microsoft" pārtrauc "Windows XP" tehnisko atbalstu

Pēc teju 13 gadus ilgušas darbības ASV informācijas tehnoloģiju gigants "Microsoft" otrdien pārtrauks sniegt tehnisko atbalstu populārajai operētājsistēmai "Windows XP".
Komentāri

Viedtālruņu kritientests: kurš telefons izturīgāks? VIDEO (18)

Viedtālrunim ir divi ienaidnieki – kritiena augstums un kritiena augstums, ja apakšā ir atvērts tualetes poda vāks. Abos gadījumos perspektīvas neiepriecē.
Komentāri (18)

Noskaidrots, no kā visbiežāk cieš mobilie tālruņi (3)

Četriem no desmit mobilo tālruņu lietotājiem ir gadījies ierīci nejauši saskrāpēt, teju tikpat cilvēki piedzīvojuši nopietnākus bojājumus - 39% respondentu tālrunis iekritis ūdenī vai apliets ar šķidrumu, bet...
Komentāri (3)

Stīvs Vozņaks pats personiski piegādā Apple fanei iMac. VIDEO (3)

Jūs pazīstat daudz tādu lielu uzņēmumu vadītāju, kuri būtu gatavi piegādāt preci savas produkcijas faniem? Parasti lielie bosi pat nesveicinās ar saviem darbiniekiem.
Komentāri (3)