Seko Kasjauns.lv tīklā
vietām mākoņains
Laika ziņas: Rīga 13°C. vietām mākoņains
D vējš 2 m/s
ceturtdiena, 2014.g. 21. augusts 22:59
Vārda dienas: Linda, Janīna

Neticami! WRC piloti atpazīst auto pēc ar muti imitētas skaņas. VIDEO (2)

Cik labi būtu, ja mēs varētu piezvanīt autoservisa meistaram, papurkšķināt klausulē un diagnoze gatava. Atliek vien doties uz veikalu pēc nepieciešamās rezerves daļas.
Komentāri (2)

Jeep Cherokee: indiāņu vigvama jeb Pizas torņa stute? FOTO (10)

Runā, ka tieši Čeroki cilts indiāņi savulaik bijuši paši kareivīgākie. Vai tāpēc radies šāds modeļa nosaukums, to labāk zinās auto vēstures apskatnieki.
Komentāri (10)

Unikāli! Jauns neredzīgo autovadītāju ātruma rekords! VIDEO (3)

Cilvēkiem ar dažādiem fiziskiem trūkumiem auto vadīšana nu jau sen ir ikdiena. Pārbūve gan nav lēta, taču tas pilnībā pieejams. Taču neredzīgam autovadītājam jāsamierinās tikai ar slēgtu trasi.
Komentāri (3)

Debilisma kalngals! Lēciens pāri Audi R8 pie ātruma 150 km/h. VIDEO (21)

Cilvēki gatavi izdot milzu naudu, lai cīņā ar smagām slimībām pagarinātu dzīvību kaut par pāris gadiem. Citi, stulba video dēļ, ir gatavi no tās atteikties.
Komentāri (21)

Simtiem cilvēku 11. novembra krastmalā sagaida seno spēkratu parādes braucienu. FOTO (5)

Spītējot lietum, šodien simtiem cilvēku 11.novembra krastmalā pulcējis starptautiskais seno spēkratu salidojums "Rīga retro 2014".
Komentāri (5)

Nost ar veloceliņiem! Lai dzīvo rozā sieviešu joslas! (7)

Kamēr Rīgas satiksmes plānotājus un pilsētas tēvus pārņēmusi veloceliņu mānija visur, kur vajag un, kur nē, angļi centīsies panākt īpašas joslas daiļajam dzimumam. Drošība pirmajā vietā!
Komentāri (7)

Iepazīsimies! - jaunais BMW X4. FOTO (11)

Ir automašīnas, kuras bez karstām lūgšanām pat nekust ne no vietas. Citām nepalīdz pat tas. It īpaši jau tādos vēsākos ziemas rītos, kad dīzeļdzinēji mēdz uzvesties kā mazi bērni.
Komentāri (11)

Sieviešu rallijā Jūrmalā uzstādīs Ginesa pasaules rekordu. FOTO (3)

23. augustā Jūrmalā un tās apkārtnē norisināsies „Sieviešu rallijs Jūrmala 2014”. Rallija organizatori un Jūrmalas pilsētas dome aicina ikvienu daiļā dzimuma pārstāvi piedalīties rallijā, lai kopā uzstādītu...
Komentāri (3)

Meičām patīk puiši ar Ferrari. Puišiem – tikai Ferrari! VIDEO (7)

Sena anekdote vēsta, ka sievietei, kuru mēģina izvarot melnādaini puiši, atliek vien gaisā pamest basketbola bumbu un par viņu tajā pat brīdī aizmirsīs. Vai tas strādā?
Komentāri (7)

Eksperiments: Logi jau tāpēc ir logi, lai caur tiem skatītos. FOTO (6)

Modernam automobiļa logam jābūt aizsargātam pret saules ultravioleto staru nokļūšanu salonā. Taču tam vispirms vajadzētu būt dzidram un caurspīdīgam.
Komentāri (6)

Slaveno miljonāru šovs "Gumball": šogad startē 130 superauto. VIDEO (7)

Ja jau reiz pats Deivids Haselhofs ādas jakā un puķainos šortos šogad neieradās Rīgā, tad par Gumball 3000 nemaz nebūtu vērts runāt. Tomēr pasākums notika neatkarīgi no tā.
Komentāri (7)

Telefons par 19 eiro. "Nokia 130" mazattīstības valstīm. VIDEO (9)

"Microsoft" nācis klajā ar mobilo telefonu, kas maksāšot tikai 19 eiro - "Nokia 130", vēsta mobilo tehnoloģiju portāls "GSM Arena".
Komentāri (9)

Google Street View tagad ticis arī pie skaņas (1)

Bilde ir. Tagad pievienojusies arī vēl skaņa. Pilnai laimei Google vīriem vajadzētu padomāt arī pie smakas. dažās pasaules vietās tas varētu būt pat galvenais kritērijs.
Komentāri (1)

Pasaules mēroga milzis Google baidās no haizivīm. VIDEO (2)

Puiši, kas ir tik ļoti pārliecināti par savu vietu zem saules on-line tehnoloģiju jomā, nu sākuši aizdomīgi vērties okeāna dzīlēs un baidīties no haizivīm.
Komentāri (2)

Pirmie "Samsung Galaxy Alpha" vērtējumi neviennozīmīgi

Dienvidkorejas elektronikas giganta "Samsung Electronics" jaunākais viedtālrunis "Samsung Galaxy Alpha" nostrādāts kvalitatīvi, bet tā ekrāns un akumulatora ietilpība liek vēlēties vairāk,...
Komentāri

Noskenē savu viedtālruni pats, kamēr tas nav noskenējis tevi (2)

Jo vairāk pīrādziņus pērk, jo lielāka iespēja gaļas vietā tajos iemānīt samaltu tualetes papīru. Jo vairāk izvēlamies Android, jo garšīgāki šķietam kibernoziedzniekiem un maniakāliem kaitniekiem.
Komentāri (2)

Pasaulē lielākā kiberzādzība: viens miljards interneta paroļu (8)

Droši vien tāpēc jau arī ir zagļi, lai zagtu visu, kas vien nav piesiets un arī to, kas ir. Kāda starpība, vai garnadzis sazagto stiepj projām lielā maisā vai nelielā zibatmiņas kartē?
Komentāri (8)

Politisku motīvu dēļ Ķīna izslēdz "Apple" produktus no valsts iepirkumiem (2)

Ķīnas valdība ir izslēgusi ASV firmas "Apple Inc." ražotos planšetdatorus "iPad" un klēpjdatorus "MacBook" no valsts iepirkumiem drošības apsvērumu dēļ, ziņo aģentūra "...
Komentāri (2)

Angela Merkele un viņas ministri sapinušies meistarībā (3)

Lai tavas telefonsarunas nenoklausītos, jābūt kā minimums Vācijas kancleram vai ministram. Tomēr šobrīd labāk, lai noklausās, jo var taču nedaudz pievaldīt mēli.
Komentāri (3)

Vai var uzlādēt mobilo telefonu ar kartupeli un ābolu? VIDEO (6)

Varbūt gluži nevainīgs eksperiments atklās pilnīgi nebijušus apvāršņus lauksaimniecībai? Nost ar atomelektrostacijām – lai dzīvo kartupelis!
Komentāri (6)

"Facebook" šefs, pelnot 1 dolāru gadā, sakrājis 33,3 miljardus (9)

Ak, šie pieticīgie tehnoloģiju karaļi! Gan "Facebook" Marks Cukerbergs, gan "Google" Larijs Peidžs un Sergejs Brina oficiāli algā saņem tikai vienu dolāru gadā! Un mēs vēl sūdzamies...
Komentāri (9)

Roku veiklība: tehnoloģija, kuru nekas neaizstās. Pamācība kreklu locīšanā. VIDEO (6)

Vērojot šos kadrus, atviegloti noelšas miljoniem vīriešu un miljoniem sieviešu visā plašajā pasaulē. Kreklu locīšanās mēs kopumā pavadām vismaz dažus mēnešus savas dzīves.
Komentāri (6)