Skaidrs
Rīga
Skaidrs
LV RU
Citi sporta veidi

Egle spēkosies ar UFC pieredzi uzkrājušo Mario Neto

 
29.oktobris 2009  19:09

21. novembrī Notingemā (Anglija) viens no Latvijas spēcīgākajiem smagā svara MMA (mixed martial arts) cīkstoņiem Mārtiņš Egle cīņu šova „Clash of Warriors” ietvaros aizvadīs supercīņu ar bijušo UFC cīkstoni, brazīlieti Mario Neto.

Mārtiņš Egle (pa labi) kopā ar saviem treneriem.

Mārtiņš Egle (pa labi) kopā ar saviem treneriem.

Mārtiņa Egles (6-6-0) pretinieks šajā MMA šovā būs pieredzes bagātais Mario Neto (10-5-0), kurš savā profesionālajā karjerā aizvadījis piecpadsmit cīņas, no tām vienu arī pasaules stiprākajā organizācijā UFC (Ultimate Fighting Championship).

Neto uzvarēto pretinieku sarakstā ir tādi pazīstami bijušo UFC cīkstoņu vārdi kā Garijs Gudridžs (23-19-1) un Kimbo Slaisa pāri darītājs Sets Petruzelli (11-4-0). Skaļākais zaudējums Brazīlijas pārstāvim ir pret bijušo UFC un PRIDE zvaigzni Kevinu Randelmanu (17-13-0). Mario savu pagaidām pēdējo dueli aizvadījis pērnā gada novembrī, kad tas piekāpās jaunajai UFC zvaigznei no Holandes Stefanam Štruvem (18-3-0).

Savukārt Egle pēdējo reizi ringā devies pagājušo sestdien cīņu šovā „War of the cities: Tukums vs. Riga” pret lietuviešu sportistu Tomasu Vaicickas (2-2-0), kad latvietis jau raunda sākumā leiti ar spēcīgiem sitieniem nosūtīja nokautā.

„Cīņa ar Neto būs diezgan grūta. Pirmkārt vajag psiholoģiski noskaņoties, jo stāšos taču pretī pasaules klases atlētam. Ja nesalūzīšu psiholoģiski, brazīlietis ir ņemams,” prāto Mārtiņš Egle.
Atgādinām, ka Eglem pagaidām ir labas atmiņas, kas saistītas ar Brazīlijas sportistiem, jo tas šā gada aprīlī diezgan viegli jau pirmajā raundā pieveica citu brazīlieti Raulu Szerkeliju. Cerams, ka latvietim Mario Neto arī nebūs šķērslis.

WFCA Baltija/Foto: Levi


Egle spēkosies ar UFC pieredzi uzkrājušo Mario Neto


    Komentāru noteikumi