Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Citi sporta veidi

Sandis Ozoliņš - populārākais Latvijas sportists internetbalsojumā (3)

 
22.decembris 2009  16:33

KHL kluba Rīgas "Dinamo" kapteinis, leģendārais aizsargs Sandis Ozoliņš, uzvarējis interneta lietotāju balsojumā par 2009. gada Latvijas populārāko sportistu.

Sandis Ozoliņš pamazām atraujas no saviem tuvākajiem konkurentiem cīņā par gada populārāko sportistu Latvijā.

Sandis Ozoliņš pamazām atraujas no saviem tuvākajiem konkurentiem cīņā par gada populārāko sportistu Latvijā.

Ozoliņš kopā ar olimpisko čempionu BMX riteņbraukšanā Māri Štrombergu un savu komandas biedru, vārtsargu Edgaru Masaļski pagaidām ir trīs populārākie sportisti līdzjutēju interneta balsojumā, kura balsošana turpināsies "Latvijas Gada balva sportā 2009" apbalvošanas ceremonijā trešdien, 23.decembrī. 2009. gada Latvijas populārākais sportists tiks noteikts līdzjutēju telefona balsojumā apbalvošanas ceremonijas tiešraidē Latvijas Televīzijas (LTV) 1.kanālā. "Latvijas Gada balva sportā 2009" organizētāju rīkotajā balsojumā par gada populārāko sportistu un sportisti kopumā piedalījās 21 008 līdzjutēji. Sākotnēji balsojumā līderpozīcijās pārliecinoši bija izvirzījies Štrombergs, bet pagājušajā nedēļā vadību pārņēma Ozoliņš, kurš bija pārliecinoši populārākais arī noslēgumā.

21.decembra pusnaktī Ozoliņš bija ieguvis 4630 balsis, Štrombergam bija 3812 balsis, bet Masaļskim - 3244 balsis. Vēl labāko sešiniekā līdzjutēju balsojumā internetā iekļuva pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs (1854 balsis), basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota (1491 balss) un bobslejists Jānis Miņins (826 balsis).

Balsojumā anketā bija iekļauti 35 Latvijā pazīstami sportisti un sportistes, no kuriem lasītājam jānobalso bija par vienu. Lai iegūtu objektīvākus rezultātus, katru dienu internetā no vienas IP adreses varēja nobalsot vienu reizi.

Sandis Ozoliņš - populārākais Latvijas sportists internetbalsojumā

Pagājušajā gadā par gada populārāko sportistu līdzjutēji atzina Štrombergu.

kasjauns.lv/Foto: LETA
Sandis Ozoliņš - populārākais Latvijas sportists internetbalsojumā
Komentāru noteikumi