Skaidrs
Rīga
19°
Skaidrs
LV RU
Pasaules zvaigznes

Kidmena vairs nelieto botoksa injekcijas krunciņu izlīdzināšanai (8)

 
02.februāris 2013  07:32

„Esmu lietojusi botoksu... bet vairāk gan nelietošu!” – apsolījusi daiļā austrāliešu aktrise Nikola Kidmena (45), uzsverot, ka šobrīd viņa ir pilnībā dabiska. Nekādu vairs injekciju vai mākslīgi veiktu sava izskata uzlabojumu!

Nikola Kidmena botoksa injekcijas vairs nelietojot. Tās ne reizi viņai nav līdzējušas atbrīvoties no krunciņām, turklāt pēc injekcijām aktrise absolūti nav jutusi savu pieri.

Nikola Kidmena botoksa injekcijas vairs nelietojot. Tās ne reizi viņai nav līdzējušas atbrīvoties no krunciņām, turklāt pēc injekcijām aktrise absolūti nav jutusi savu pieri.

Pateicoties allaž jaunavīgajam izskatam, par Nikolu Kidmenu jau sen baumoja, ka aktrise iespējams regulāri apmeklē plastikas ķirurga kabinetu, kur viņai veic botoksa injekcijas. Šīs runas kļuva vēl jo ticamākas, kad saviesīgos pasākumos aktrisei bija novērota šķietami sastingusi un nedzīva sejas mīmika, kā tas nereti mēdz būt pēc botoksa injekcijām, kas uz laiku paralizē sejas muskuļus.

Nesenā intervijā Nikola pastāstījusi, ka šobrīd ir „pilnībā dabiska”, taču atzīst, ka agrāk ir veikusi botoksa injekcijas, taču viņai nav paticis rezultāts un sajūtas pēc šīs procedūras. Botoksa injekcijas tā arī ne reizi nav viņai līdzējušas atbrīvoties no krunciņām. Turklāt pēc tām aktrise absolūti nav jutusi savu pieri.

Kidmena sola, ka vairs neveiks botoksa injekcijas, jo vēlas pati būt noteicēja pār savu sejas mīmiku. „Es neesmu veikusi plastiskās operācijas,” intervijā itāliešu laikraksta „La Repubblica” reportierim norāda aktrise. „Taču diemžēl esmu pamēģinājusi botoksa injekcijas. Esmu no tām atlabusi un atkal jūtu savus sejas vaibstus.”

Lai gan Nikola ir ļāvusies sejas mīmikas krunciņu mākslīgai izlīdzināšanai, viņa ikdienā ievēro ļoti veselīgu dzīvesveidu. Aktrise rūpējas, lai ēdiens būtu veselīgs un regulāri nodarbojas ar sportu, lai saglabātu savu figūru lieliskā formā. „Es esmu pilnībā dabiska,” viņa uzsver intervijā. „Es lietoju saules aizsargkrēmu, nesmēķēju un rūpējos par sevi. Jūtos lepna, ka to varu atzīt. Cilvēki var sev darīt, ko vēlas, es viņus nenosodu, taču es ticu, ka lieliska izskata pamatā ir laba fiziskā forma.”

Tieši pateicoties šovbiznesa zvaigznēm, botoksa injekcijas kļuvušas par modes lietu visā pasaulē. Taču šobrīd šī tendence sāk nedaudz mainīties, vairākas Holivudas daiļavas nolēmušas akcentēt savu dabisko skaistumu.

To, ka Nikola Kidmena savulaik pārāk aizrāvusies ar botoksa injekcijām, vēl 2008. gadā norādīja neatkarīgais eksperts, plastikas ķirurgs. Viņaprāt tādas ekrāna zvaigznes kā Kidmena radījušas botoksa injekcijām un visai plastikas ķirurģijai kopumā sliktu slavu. Līdzīgi kā Nikola, arī citas slavenības tagad atzinušās, ka vairs neveic botoksa injekcijas, lai uzlabotu skaistumu. Viņu vidū ir supermodele Sindija Krauforde, dziedātāja Kailija Minoga un viņas māsa Danija Minoga. Tomēr šaubu māktie skeptiķi ir pārliecināti, ka ilgu laiku slavenības nespēs atteikties no botoksa injekcijām, jo tad viņu sejās strauji sāks parādīties krunciņas...
Nikola Kidmena vairs nelieto botoksa injekcijas
Andželika Hjūstone pārcentusies ar botoksa injekcijām
Karla Bruni izskatās tik sveši. Vai pārāk daudz botoksa?
Gados jaunās slavenības, kas veikušas plastiskās operācijas
Slavenības, kas veikušas plastiskās operācijas „veselības dēļ”
Slavenības nožēlo plastiskās operācijas
Kasjauns.lv, Foto: Bulls Press


Komentāru noteikumi