Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
Rīga
Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
LV RU
Auto un tehnoloģijas

Auto turpmāk varēs mainīt krāsu. Autobūves revolūcija vai mīts? VIDEO (10)

 
15.janvāris 2014  14:32

Tiem, kam pie sirds alumīnija spaiņa krāsas braucamrīks, šo tehnoloģiju noteikti uzskatīs kā nekam nevajadzīgu un nederīgu. Citi uzgavilēs!

Viena pirksta kustība un tavs auto jau nomainījis krāsu. Un tā neierobežotā daudzumā.

Viena pirksta kustība un tavs auto jau nomainījis krāsu. Un tā neierobežotā daudzumā.

Ja tā ir patiesība un šāda automobiļu krāsa patiešām eksistē un varētu tikt ieviesta kā papildus opcija automobiļa bāzes komplektācijai, tad visgrūtāk ar to samierināties būs CSDD un līdzīgām organizācijām visā pasaulē. Kādu automobiļa krāsu tad īsti ierakstīt tehniskajā pasē?

Viss it kā skan pietiekami pārliecinoši – nospied slēdzi, pagrozi sviru un īsā laikā tavs auto no sarkana pārvēršas zaļā, tad dzeltenā, tad zilā vai pat melnā un baltā.
Inovatīvai tehnoloģijai pamatā esot strāvas stiprums, ko ar speciālu rezistoru var mainīt pēc noskaņojuma. Strāva, kas tiek novadīta pa visu automobiļa virsbūvi, izmaina paramagnētisko krāsu un pat toni.

Nav gan pagaidām īsti skaidrs kā būt ar tiem auto, kam virsbūves detaļām izmanto karbonu vai citus kompozītus, kas elektrību nevada. Nav ziņu arī par to, kā uz šādu elektromagnētisko lauku reaģē moderno automobiļu smalkās elektroniskās ierīces. Taču, ja šāda tehnoloģija dabā pastāv, noteikti būs gribētāji par to izdot lielu naudu!

Paramagnētiskā automobiļu krāsa

Auto turpmāk varēs mainīt krāsu. Autobūves revolūcija vai mīts? VIDEO


Kasjauns.lv, Foto: ekrānuzņēmums no video


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS