Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
Tavs apavu stils

Ieteikumi vīriešiem, kā nopirkt ideālās kurpes sievietei (15)

 
22.aprīlis 2016  19:08

Tie skaistie filmu kadri, kad sieviete saņem glītu kasti, apsietu ar burvīgu zīda lentu, kuru atverot, viņa, priekā gavilējot, atrod savas ideālās kurpes... Kā šo filmas scenāriju realizēt dzīvē un pārsteigt sievieti ar katras dāmas vājību – skaistām kurpēm, turklāt tādām, kas lieliski izskatās ne tikai apavu plauktā, bet arī der? Ar noderīgiem padomiem vīriešiem talkā nāk "Euroskor" veikalu vadītāja Līga Matīsa.

Noteikti vajadzētu pievērst uzmanību tam, cik augstus papēžus sieviete valkā ikdienā un svētku reizēs.

Noteikti vajadzētu pievērst uzmanību tam, cik augstus papēžus sieviete valkā ikdienā un svētku reizēs.

„Nopirkt apavus citam cilvēkam nav viegls uzdevums, tomēr ir vairāki knifi, kurus ņemot vārā, šo uzdevumu var paveikt,” stāsta Līga Matīsa. „Svarīgākais, protams, ir apavu izmērs, tomēr arī tas ne vienmēr ir konkrēts cipars, jo dažādiem ražotājiem kurpju izmēri var atšķirties. Nez, vai jums izdosies sievietes pēdu nemanāmi nomērīt, tāpēc vieglāk būs izmērīt viņas iemīļotāko kurpju iekšzoli – tas būs daudz precīzāks pavediens par kurpju izmēru.”

„Noteikti jāpievērš uzmanība un neuzkrītoši jānopēta sievas kāja – vai tā ir šaura vai plata? Varbūt tai ir izteikts pacēlums?” norāda Matīsa.

Tikpat svarīgi būtu izdibināt sievietes gaumi – kādas krāsa apaviem viņa dod priekšroku? Cik augstiem papēžiem? Kādi kurpju purngali labāk sievietei patīk – spici vai šauri?

Noteikti vajadzētu pievērst uzmanību tam, cik augstus papēžus sieviete valkā ikdienā un svētku reizēs. „Tā var netīšām aizvainot sievieti. Piemēram, ja dāma valkā tikai zempapēžu apavus, dāvanā saņemot kurpes ar 12cm papēdi, viņa var apvainoties uz vīrieti, kurš it kā mēģina parādīt, kādai tad jāizskatās īstai sievietei,” akcentē veikalu vadītāja.

Izvēloties kurpes kā dāvanu, noteikti vajadzētu skatīties uz kvalitatīviem, laba materiāla apaviem - gana universāliem, lai tie būtu piemēroti dažādiem pasākumiem, šoreiz neizvēloties ekstravagantu stilu.

„Jāatzīst, ka apavus kā dāvanu lielākoties iegādājas mūsu ciemiņi no kaimiņvalstīm – Krievijas un Lietuvas, bet arī latviešu vīrieši arvien vairāk uzdrīkstas mēģināt uzminēt sievietes gaumi un iepriecināt viņas svētkos ar skaistām kurpēm,” stāsta Līga Matīsa, atgādinot, ka čeku par pirkumu gan noteikti vajadzētu saglabāt, lai nepieciešamības gadījumā kurpes varētu samainīt, ja tās tomēr īsti dāvanas saņēmējai neder.

Kasjauns.lv / Foto: Shutterstock


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS