Apmācies, stiprs lietus, lietus gāze
Rīga
Apmācies, stiprs lietus, lietus gāze
LV RU
Izklaide

Lenija Kravica meita parāda lielisku augumu bikini. FOTO (7)

 
03.janvāris 2015  12:07

Mūziķa un aktiera Lenija Kravica (50) 26 gadus vecā meita, aktrise un dziedātāja Zoja Kravica, nepalika neievērota Maiami pludmalē.

Lenija Kravica meita Zoja lieliski izskatās bikini.

Lenija Kravica meita Zoja lieliski izskatās bikini.

Lenijs Kravics un viņa bijusī sieva Liza Bonē (47) salaulājās 1987. gada 16. novembrī Lasvegasā. Todien Liza atzīmēja arī savu divdesmito dzimšanas dienu. Gadu pēc kāzām, 1988. gada 1. decembrī, pasaulē nāca pāra kopīgā meita Zoja. Pēc sešiem laulībā nodzīvotiem gadiem Lenijs un Liza izšķīrās.

Zoja no tēva ir mantojusi mākslinieciskās dotības – viņa filmējas kino un dzied pašas dibinātajā rokgrupā, kurai dots nosaukums „Lolawolf”. Zojas grupa jau iemantojusi zināmu atpazīstamību un viņa uzaicināta uzstāties kādā no mūsdienu mākslas izstādes „Art Basel” rīkotajiem pasākumiem Maiami pilsētā. Nākamajā dienā pēc koncerta Zoja devās atpūsties uz pludmali, kur demonstrēja savu lielisko figūru melnā bikini.

Zoja ar savu tēvu Leniju Kravicu filmas „Bada spēles” pirmizrādes vakarā. Kravics kinolentē atveidojis arī vienu no lomām.

Zoja ar savu tēvu Leniju Kravicu filmas „Bada spēles” pirmizrādes vakarā. Kravics kinolentē atveidojis arī vienu no lomām.Zoja Kravica Maiami pludmalē

Lenijs Kravics ar meitu Zoju

Kasjauns.lv/Foto: All Over Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS