Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Futbols

Joprojām nav skaidrības par Kaspara Gorkša nākotni Kolčesteras "United"

 
01.janvāris 2015  14:56

Joprojām nav zināms, vai Latvijas futbola izlases kapteinis un aizsargs Kaspars Gorkšs arī atlikušo sezonas daļu pavadīs Anglijas pēc spēka trešās līgas - "League One" - komandā Kolčesteras "United", atklājis tās galvenais treneris Tonijs Hjūmss.

  Latvijas izlasē Gorkšs līdz šim aizvadījis 66 spēles, gūstot piecus vārtus.

Latvijas izlasē Gorkšs līdz šim aizvadījis 66 spēles, gūstot piecus vārtus.

Bez Gorkša komanda vēlas pagarināt līgumu arī ar pussargu Deividu Foksu, ar kuriem abiem iepriekš noslēgto līgumu termiņi iztecēs tuvākajās dienās.

"No tā, kā noslēgsies sarunas ar Gorkšu un Foksu, būs atkarīgs, vai janvāra transfēru periodā pastiprināsim sastāvu. Galvenais iegūt skaidrību par viņu nākotni komandā," laikraksts "Daily Gazette" citē Hjūmsu. "Ja viņi komandā nepaliks, mums būs jāmeklē citi varianti."

Zināms, ka Hjūmss šonedēļ runājis ar abiem futbolistiem par viņu nākotni komandā. Sagaidāms, ka skaidrība šajā jautājums būs pēc piektdien paredzētās Anglijas Futbola asociācijas (FA) trešās kārtas spēles pret Kārdifas "City".

Pašlaik 33 gadus vecais centra aizsargs Gorkšs uz četras nedēļas ilgu īstermiņa līgumu Kolčesteras komandai pievienojās decembra pirmās nedēļas nogalē, bet kontrakts noslēgsies janvāra sākumā.

Latvietis līdz šim piedalījās piecās savas komandas spēlēs, visās laukumā pavadot pilnas 90 minūtes.

Kolčesteras klubs šobrīd ir viens no vājākajiem "League One" turnīrā, ar 23 spēlēs izcīnītu 21 punktu kopvērtējumā ieņemot 23.vietu 24 komandu konkurencē. Izdzīvošanas zona no tā ir četru punktu attālumā.

Centra aizsargs kopš šīs vasaras bija brīvais aģents, kad viņam noslēdzās līgums ar Anglijas otrās spēcīgākās līgas - "Championship" - komandu "Reading". Kopš tā laika viņš spēļu praksi bija guvis vienīgi Latvijas izlases rindās, kā arī trenējies ar pašmāju klubu "Skonto".

LETA, Foto: Edijs Pālens/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS