Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
Rīga
Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
LV RU
Kultūra

Kā ļaudis Rīgas klubos sagaidīja 2015. gadu. FOTOREPORTĀŽA (21)

 
01.janvāris 2015  18:42

Ar dzirkstošu šampanieti, dejām, laba vēlējumiem un līksmību Rīgas naktsklubos sagaidīts 2015. gads. Kasjauns.lv Jaungada naktī iegriezās dažādās Rīgas izklaides vietās, lai raudzītu, kādās noskaņās ļaudis svin Jaungada iestāšanos.

2015. gads galvaspilsētas Rīgas klubos un bāros tika sagaidīts gana jestri un daudzviet ļaudis svinēja līdz pat rītam.

2015. gads galvaspilsētas Rīgas klubos un bāros tika sagaidīts gana jestri un daudzviet ļaudis svinēja līdz pat rītam.

Bindemanis pie pults naktsklubā „Mai Tai”

Naktsklubā „Mai Tai” viesi ne tikai izklaidējās telpās, bet arī kopīgi devās laukā, lai uz ietves lūkotos vienā no daudzajām uguņošanām, kas pusnaktī krāšņoja galvaspilsētas centru. Par muzikālo sniegumu klubā rūpējās dīdžejs Kaspars Bindemanis, DJ Uvis un saksofonists Jānis Danevičs.

2015.gada sagaidīšanas ballīte naktsklubā „Mai Tai”
Cirka diskotēka „Coyote Fly”

Atraktīva un jautra ballīte norisinājās Vernisāžas klubā „Coyote Fly. Pēc gadumijas pie izklaides vietas veidojās gara rinda ar tiem, kuri 2015. gadu vēlējās sākt ar izklaidēm tieši šajā klubā. Pirmajiem 300 viesiem bija arī sarūpēts īpašs pārsteigums - baltas maskas, jo šīs nakts tēma bija „Baltais cirks”. Jaunā gada svinību baudītājiem bija iespēja vērot iluzionista trikus, klaunu un animatoru sniegumu, kā arī baudīt citus interesantus priekšnesumus.
2015. gada pirmā ballīte naktsklubā „ Coyote fly”
Lapčenoks „Sapņos un kokteiļos”

Kultūras bārā „Sapņi un kokteiļi” pirms pusnakts par omulīgu gaisotni gādāja estrādes dziedātājs Viktors Lapčenoks, bet pēc pusnakts atraktīvā grupa „Transleiteri”. Līdz pusnaktij Lapčenoka muzikālo sniegumu varēja baudīt viesi ar ielūgumiem, bet pēc pusnakts lustēties jau varēja ikviens.
2015. gada ballīte kultūras bārā „ Sapņi un Kokteiļi”
Dejas koncertbārā „Laternu stundā”

Naktsklubā „Laternu stundā” Jaungads tika sagaidīts disko noskaņās. Visu nakti klātesošie baudīja lielisku mūziku 70. un 80. gadu stilā. Dejas un patīkamas emocijas koncertbārā virmoja teju līdz rītam.
Jaungada svinēšana koncertbārā „Laternu stundā”
Kasjauns.lv/ Foto: Anete Janševica


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS