Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
TV šovi

"Izklausies redzēts" Rasimu apspalvo, Zviedri padara par dāmu... AIZKULIŠU FOTO (21)

 
02.novembris 2015  10:20

TV šova „Izklausies redzēts” 6. raidījuma aizkulisēs rosība bija ne pa knapo – vīriešu kārtas pārstāvjus „pārstaisīja” par sievietēm, dāmas – par večiem. Puišiem, kuriem māte daba devusi pašvaku krūšu apmatojumu, - uzfrišināja, bet gados jaunas dāmas padarīja par pieredzējušām.

Kad tev, divi, deviņi, ar kādu krūšu apmatojumu sadzīvo Kristaps Rasims, kurš attēloja Ostinu Paueru.

Kad tev, divi, deviņi, ar kādu krūšu apmatojumu sadzīvo Kristaps Rasims, kurš attēloja Ostinu Paueru.

TV šovā Elza Rozentāle atdarināja Šēru, Ieva Pļavniece – Ludmilu Gurčenko, Annija Putniņa – Vanilla Ice, Kristaps Rasims – Ostinu Paueru, Atis Zviedris – Merilinu Monro, Antra Stafecka – „Modern Talking”, Jānis Auzāns – Edgaru Zveju, savukārt Andris Ābelīte – Andrea Bočelli.

Kardinālākās pārmaiņas piedzīvoja Atis Zviedris, Antra Stafecka un Annija Putniņa, kuriem nācās mainīt dzimumu. Pārvērtību topa otrajā vietā liekams Jānis Auzāns, kurš īsā laika sprīdī bija spiests „uzēst” ne vienu vien dubultzodu, bet godpilnajā trešajā vietā jāliek Kristaps Rasims, kura tēls Ostins Pauers bija krietni spalvaināks.

It kā izskatās pēc Merilinas Monro, bet īstenībā tas ir Atis Zviedris.

It kā izskatās pēc Merilinas Monro, bet īstenībā tas ir Atis Zviedris.TV šova "Izklausies redzēts" 6. raidījuma aizkulises

TV šova "Izklausies redzēts" 6. raidījums

Kasjauns.lv / Foto: Anete Janševica, publicitātes (Toms Norde)


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS