Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Izklaide

Reperu dīvainās prasības. Kanje Vests iecienījis melnus dvieļus, bet Jay Z nemīl putekļu sūcējus (2)

 
03.novembris 2015  05:11

Atklātībā nonācis amerikāņu reperu "Jay Z" un Kanjes Vesta koncertu rīkotājiem iesniegtais prasību saraksts, kurā Vests viesnīcas numurā ļauj izvietot tikai "cilindriskas" vāzes, savukārt "Jay Z" lūdz viņa istabas tuvumā neizmantot putekļu sūcēju.

Atklātībā nonācis amerikāņu reperu Kanjes Vesta un "Jay Z" koncertu rīkotājiem iesniegtais prasību saraksts.

Atklātībā nonācis amerikāņu reperu Kanjes Vesta un "Jay Z" koncertu rīkotājiem iesniegtais prasību saraksts.

Slavenību tenku portālā TMZ publicētajā dokumentā izlasāms, ka Vests licis viesnīcas istabā izkārt tikai melnus dvieļus, kā arī atrast viņam reto "Genelecs 1031a" stereo sistēmu. Viņam vajadzīgs arī zobu diegs, "Kashi Go Lean" brokastu pārslas un 13 pudeles alkohola.

"Jay Z" tikmēr aizliedzis viesnīcas personālam jautāt par biļetēm uz koncertiem, lai "izvairītos no mulsuma", kā arī prasījis novietot numurā trīs 80 dolārus (72 eiro) vērtas sveces un apklāt visu mēbeļu asos stūrus, lai viņa meita Blū Aivija nesavainotos.

Savulaik publicētas arī citu zvaigžņu neparastās prasības. Popzvaigzne Šēra pieprasījusi atsevišķu istabu savai parūku kolekcijai, savukārt dziedātāja Mērija Blaidža likusi tualetē uzlikt jaunu poda vāku.

Amerikāņu dziedātājas Keitijas Perijas prasību sarakstā kādreiz bija teikts, ka šoferi nedrīkstot uz viņu "blenzt" atpakaļskata spogulī, taču pēc tā nonākšanas atklātībā punkts tika izņemts.

LETA/Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS