Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Izklaide

Keita Vinsleta atklāj, ko domā par sociālajiem tīkliem, un kāpēc tos aizliegusi saviem bērniem (18)

 
02.novembris 2015  21:13

Britu aktrise Keita Vinsleta aizliegusi saviem bērniem izmantot sociālos tīklus, jo uzskata tos par pašvērtējumu iedragājošiem, ziņo laikraksts "The Guardian".

Keita Vinsleta: "Ļaujiet saviem bērniem kāpt kokos. Uzspēlējiet "Monopolu"!"

Keita Vinsleta: "Ļaujiet saviem bērniem kāpt kokos. Uzspēlējiet "Monopolu"!"

40 gadus vecā Vinsleta jaunā intervijā ierosinājusi, ka vecākiem nevajadzētu ļaut savām atvasēm bez uzraudzības lietot jaunākās tehnoloģijas un sociālos tīklus.

Viņa īpaši uzsvēra, ka jaunas meitenes sociālajos tīklos meklējot atzinību no svešiniekiem. "Viņas mēģina izveidot sevi tādas, lai patiktu apkārtējiem. Un pie kā tas noved? Pie ēšanas traucējumiem," sacīja Vinsleta. "Mūsu mājā nav nekādu sociālo tīklu."

Trīs bērnu māte aicināja citus vecākus ierobežot tehnoloģiju lietošanu. "Ļaujiet saviem bērniem kāpt kokos. Uzspēlējiet "Monopolu"!" rosina aktrise.

Vinsleta spēlē režisora Denija Boila filmā "Steve Jobs" ("Stīvs Džobss"), taču atzīst, ka viņu satraucot tehnoloģiju giganta "Apple" dibinātāja Džobsa ieviestās ierīces, kas jaunatnei izraisot atkarību.

Keita Vinsleta pastaigā ar vīru Nedu Rokenrolu un diviem bērniem no iepriekšējās laulības - Miju (pa labi) un Džo.

Keita Vinsleta pastaigā ar vīru Nedu Rokenrolu un diviem bērniem no iepriekšējās laulības - Miju (pa labi) un Džo.

"Kafejnīcās var redzēt ģimenes, kurās pieaugušie sēž vienā galda galā un bērni otrā, visi ieurbušies telefonu ekrānos un pat nepaceļ acis," viņa teica. "Viņi ieiet savā pasaulē, un vecāki viņiem to atļauj. Mani droši vien par to nopels, taču uzskatu, ka ģimeni veido katrs tās loceklis. Mūsdienās ir tik daudz traucēkļu, un ierīces ir viens no lielākajiem."

Vinsleta 2012.gadā apprecējās ar Nedu Rokenrolu, kurš ir britu miljardiera Ričarda Brensona māsasdēls. Pēc gada pasaulē nāca pāra dēls Bērs.

Vinsletai ir vēl divi bērni no iepriekšējām laulībām.

Māmiņas cerībās esošā Keita Vinsleta aizēno citas zvaigznes

Keita Vinsleta filmā "Titāniks"

LETA/Foto: EPA/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS