Apmācies
Rīga
-2°
Apmācies
LV RU
Izklaide

Jauna Reinika dziesma. Par to saka, ka tā esot viņa vislabākā! VIDEO (57)

 
03.novembris 2015  13:06

Mūziķis Lauris Reiniks klausītāju un skatītāju vērtējumam Latvijā un Baltijas valstīs nodevis savu jaunāko darbu “Tikai divi mēs”. Par šo dziesmu mūzikas vidē eksperti jau izteikušies, kā tā ir labākā romantiskā dziesma, ko Lauris līdz šim radījis. Lūk, tās video!

“Es jau ilgi biju “skrējis” un daru to joprojām, bet mani klausītāji jau kādu laiku gaidīja no manis jaunu sirds dziesmu. Beidzot tā atnāca, un ir kā veltījums visiem, kas kādreiz mīlējuši, mīl vai mīlēs. Pat ja tas ir suns vai kaķis, kas dzīvei piešķir jēgu. Mīlestība ir tik plaša un tajā ir jādalās,” par jauno dziesmu stāsta Lauris Reiniks.

Šī dziesma, līdzīgi kā citas Reinika dziesmas pēdējos gadus, tiek piedāvāta arī kaimiņvalstu iedzīvotājiem. Igauniski tā saucas “Meid on kaks”, bet lietuviski “Tik aš ir tu”.  Dziesmas komponists ir Lauris Reiniks, bet teksta autori ir gan Lauris, gan Guntars Račs. Interesi par dziesmas potenciālo spāņu versiju jau izrādījusi Spānijas un Meksikas producentu kompānija, kas vēlētos izmantot to kādam topošam seriālam latīņamerikas tirgū.

Reinika kompozīcijai ir radīts arī īpašs videoklips. Tā filmēšana noritēja maģiskajā un neparastajā Kapadokijas reģionā Turcijā. Videoklipā Laura mīļoto atveido mūziķa sena draudzene, uzņēmēja Santa Kola.Videoklipa režisore ir Aija Strazdiņa (JUMP studio), bet galvenais operators Renārs Muskars.

Lauris Reiniks videoklipu savai jaunākajai dziesmai filmēja gleznainajā Kapadokijas reģionā Turcijā.

Lauris Reiniks videoklipu savai jaunākajai dziesmai filmēja gleznainajā Kapadokijas reģionā Turcijā.

Kasjauns.lv/Publicitātes foto


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS