Apmācies, stiprs lietus, lietusgāze
Rīga
-1°
Apmācies, stiprs lietus, lietusgāze
LV RU
Pasaulē

"Līgavaiņa slepkava" Grāsvalde: "Es neesmu slepkava, es esmu labs cilvēks" (28)

 
06.novembris 2015  12:33

ASV par līgavaiņa slepkavību apsūdzētā Latvijas pilsone Angelika Grasvalde intervijā "ABC News" raidījumam "20/20" uzsvērusi, ka nav slepkava.

Angelika Grāsvalde apsūdzēta par sava līgavaiņa slepkavību ar iepriekšēju nodomu. 46 gadus vecais Vinsents Viafore pazuda 19.aprīlī, kad pāris kopā laivoja Hudzonas upē.

Angelika Grāsvalde apsūdzēta par sava līgavaiņa slepkavību ar iepriekšēju nodomu. 46 gadus vecais Vinsents Viafore pazuda 19.aprīlī, kad pāris kopā laivoja Hudzonas upē.

"Es neesmu, es neesmu slepkava. Es esmu labs cilvēks," teikusi Grasvalde, norādot, ka ir apsūdzēta par kaut ko tādu, ko nemaz nebūtu spējīga izdarīt.

Taujāta par saviem izteikumiem policijai, ka viņa vēlējusies būt brīva no sava līgavaiņa, Grasvalde skaidroja, ka viņas teiktais ticis pārprasts. "Es ar to biju domājusi, ka vēlos būt brīva no dzīvesstila, kuru piekopām," viņa teica, norādot, ka pāris nodevies naktsdzīvei, devies uz striptīzklubiem. Viņas līgavainis vēlējies abu dzimumdzīvē iesaistīt arī trešo cilvēku. "Es nevēlējos būt daļa no tā, gribēju būt brīva no tā. Bet, runājot par viņu, es vēlējos būt kopā ar viņu," uzsvēra Grasvalde.

Viņa pašlaik tiek turēta ieslodzījumā. Drošības nauda, pret kuru sievieti varētu atbrīvot, noteikta 9 miljonu dolāru apmērā. Grasvalde cietumā pievienojusies Bībeles studiju grupai. Viņa apmeklē skolu un sūta vēstules un zīmējumus savai ģimenei Latvijā.

Kā ziņots, ASV aizdomās par līgavaiņa nogalināšanu aizturēta Latvijas pilsone, kurai izvirzītas apsūdzības slepkavībā ar iepriekšēju nodomu. 46 gadus vecais Vinsents Viafore pazuda 19.aprīlī, kad pāris kopā laivoja Hudzonas upē.


Prokurors uzsver, ka Grasvalde izvilkusi aizbāzni līgavaiņa kajakam, lai viņš braucienā noslīktu. Savukārt Grasvaldes advokāts ar komandu, kurā ir laivošanas eksperti, norādījis, ka aizbāžņa izvilkšana nav nāvējoša. Grasvalde norāda, ka Viafores nāve ir bijis traģisks nelaimes gadījums.

Notiesāšanas gadījumā Grasvaldei draud vismaz 25 gadu cietumsods vai pat mūža ieslodzījums.


Anželika Grāsvalde cietumā Ņujorkā

Foto, ko Anželika Grāsvalde ievietoja Feisbukā nedēļu pēc Vincenta Viafores nāves

LETA/Foto: Reuters/Vida Press/Facebook 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS