Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Runā Rīga

Balle "Zeltaini sārtie ritmi" Kultūras pilī Ziemeļblāzma

 
09.novembris 2015  14:11

14. novembrī plkst. 19.00 Kultūras pils „Ziemeļblāzma” Lielajā zālē aicinām uz balli „Zeltaini sārtie ritmi kopā ar grupu „Mirage Jazz Orchestra” un dziedātāju Diāna Pīrāgs.

Balle "Zeltaini sārtie ritmi" Kultūras pilī Ziemeļblāzma

Programmā balles deju zelta izlase - fokstrots, rumba, ča ča ča, lēnais valsis, kviksteps, samba, džaivs, Vīnes valsis un tango. Vakara gaitā notiks dažādi izklaidējoši pasākumi, darbosies kafejnīca.
 
„Mirage Jazz Orchestra” mūziķi spēlē dažādu stilu mūziku – sākot no džeza klasikas līdz pat pazīstamām popmūzikas kompozīcijām. Orķestris ar izciliem panākumiem koncertējis visā Latvijā, piedalījies dažādos starptautiskos džeza festivālos. "Mirage Jazz Orchestra" uzstājies kopā ar tādiem pasaulslaveniem izpildītājiem kā Paskāla fon Vrobleska, Ola Onabule, kā arī pašmāju – Intaru Busuli, Laimi Rācenāju, Normundu Rutuli, Andri Ērgli, Ingu Bērziņu, Jolantu Gulbi, Aiju Vītoliņu un citiem. Šoreiz kopā ar grupu ballē uzstāsies talantīgā dziedātāja un spēcīgās balss īpašniece ar izteikto Latīņamerikas šarmu - Diāna Pīrags.
 
Biļetes cena EUR 8.00.
Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas Kultūras pils „Ziemeļblāzma” informācijas centrā,  „Biļešu paradīze” kasēs un internetā.
Galdiņu rezervācija līdz 12. novembrim pa tālruni  67848849.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS