Apmācies, stiprs lietus, lietus gāze
Rīga
Apmācies, stiprs lietus, lietus gāze
LV RU
Trakā pasaule

Neiedomājami, ko šai daiļajai būtnei pārmet viņas kaimiņš.... FOTO (23)

 
09.novembris 2015  18:50

Kādu rītu pamodusies, 45 gadus vecā Melānija pie savām durvīm atrada zīmīti, kuru bija rakstījuši lēdijas apakšējā stāva kaimiņi. Sašutusi par izlasīto, Melānija zīmīti publiskoja internetā, tādējādi pievērsdama sev mediju uzmanību.

Melānija pārāk bieži un skaļi darot TO, proti, pārāk bieži apmeklē tualeti.

Melānija pārāk bieži un skaļi darot TO, proti, pārāk bieži apmeklē tualeti.

Skaistumkopšanas salona īpašniece no Hārtlepūlas Lielbritānijā kopā ar saviem diviem bērniem dzīvo trīsstāvu dzīvokļu nama augšējā stāvā. Sievietei veselības problēmu dēļ bieži nākas doties uz tualeti, un nereti vajadzība sauc pat vairākkārt vienā naktī. 45 gadus vecajai Melānijai veikta ginekoloģiska operācija histerektomija jeb dzemdes izņemšana, un tas izraisot biežu vajadzību urinēt.

Niknais kaimiņš raksta, ka troksnis, kas rodas, viņai noraujot ūdeni podā, esot ārprātīgi skaļš un burtiski uztriec viņu augšā no miega! Aizvainotā Melānija gan pauž, ka tas ne ar ko neatšķiroties no jebkura cita poda. Tomēr saērcinātais kaimiņš fiksējis, ka vienreiz ticis pamodināts pat trīs reizes stundā – tiklīdz iemidzis, tā Melānija gājusi čurāt. Troksnis ūdens caurulēs ilgstot vismaz piecas minūtes.

„Godīgi sakot, izlasot zīmīti, man likās, ka tas ir kāds joks. Es skaļi smējos, goda vārds! Taču izrādījās, ka kaimiņš to visu domājis nopietni,” teic Melānija, kura uzrakstīja atbildes vēstuli, norādot, ka kaimiņam būs vien jāsamierinās, jo „ja man vajag uz tualeti, tad vajag, un es eju”. Kundze arīdzan precizē, ka neapmierinātais īgņa ir gados jauns cilvēks, kurš pats vasarās uz balkona strinkšķinot ģitāru vai visu nakti.

Skaistumkopšanas salona īpašniece Melānija iepinas absurdā kaimiņu kašķī

Kasjauns.lv/Foto: Caters


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS