Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
Rīga
Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
LV RU
Kultūra

Rīt notiks grupas "Mumiy Troll" jaunā albuma prezentācijas lielkoncerts Rīgā (2)

 
11.novembris 2015  09:28

Ceturtdien, 12.novembrī, plkst.20 "Arēnā Rīga" notiks Krievijas grupas "Mumiy Troll" jaunā albuma "Pirātu kopijas" prezentācijas lielkoncerts, informēja koncerta organizatori.

Grupas līderis Iļja Lagutenko.

Grupas līderis Iļja Lagutenko.

Oktobra beigās grupa "Mumiy Troll" sāka koncerturneju "Pirate Copies Tour - 2015" Eiropā, uzstājoties Vācijā oktobra beigās, bet novembra sākumā viesojoties Baltkrievijā un Čehijā, kā arī Baltijas valstīs, savukārt Īrijā un Lielbritānijā grupa uzstāsies jau decembrī.

Turpinot "Mumiy Troll" eksperimentēšanas un novatūrisma tradīcijas, "Pirate Copies Tour - 2015" tūres laikā Eiropā vienlaicīgi tiek prezentēti divi grupas jaunākie albumi - "Pirātu kopijas" krievu valodā un "Mailbu Alibi" angļu valodā. Jaunā koncertprogramma līdz šim prezentēta tikai Maskavā, Pēterburgā un Vladivostokā, Eiropa ar jauno koncertprogrammu tiek iepazīstināta rudenī. Katrs grupas "Mumiy Troll" koncerts piedāvā skatīt un iepazīt unikālu scenogrāfijas autordarbu programmu, stāsta organizatori.

Grupas "Mumiy Troll" koncertu Rīgā iesildīs īpašie viesi - "The Ghosts" no Anglijas un "DaGamba" no Latvijas.LETA/Foto: Evija Trifanova/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS