Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Kultūra

Dziedātāja Adele atzīstas, ka labprāt uzsāktu aktrises karjeru (4)

 
12.novembris 2015  18:10

Britu dziedātāja Adele atzinusi, ka pēc videoklipa "Hello" uzņemšanas labprāt spēlētu kanādiešu režisora Havjēra Dolana filmā.

"Mani noteikti par to nopels, taču pēc strādāšanas ar Dolanu es labprāt izmēģinātu spēkus aktiermākslā," sacīja dziedātāja.

"Mani noteikti par to nopels, taču pēc strādāšanas ar Dolanu es labprāt izmēģinātu spēkus aktiermākslā," sacīja dziedātāja.

Dolans uzņēma oktobrī iznākušo videoklipu "Hello". Jaunā radio intervijā Adele izteikusies, ka vēlētos turpināt sadarbību un piedalīties kādā Dolana filmā.

"Mani noteikti par to nopels, taču pēc strādāšanas ar Dolanu es labprāt izmēģinātu spēkus aktiermākslā," dziedātāja sacīja radio stacijai "Kiss FM". "Es noteikti gribētu būt viņa filmā!"

Vietne "ScreenDaily" vēsta, ka Adele pretendējot uz "nelielu otrā plāna lomu" Dolana gaidāmajā kinolentē "The Death And Life Of John F. Donovan". Tajā spēlēs seriāla "Game of Thrones" ("Troņu spēle") aktieris Kits Haringtons, kā arī aktrises Džesika Časteina, Sūzena Sarandona un Keitija Beitsa.

Filmā atklātībā nāk sarakste starp amerikāņu aktieri un 11 gadus vecu slavenību, raisot sabiedrībā aizdomas, kas draud izpostīt aktiera dzīvi un karjeru.

"The Death And Life Of John F. Donovan" būs Dolana pirmā filma angļu valodā. Viņa pazīstamākās kinolentes ir "Mommy", "Heartbeats" un "I Killed My Mother", kas iznākušas franču valodā.

2012.gadā Adele saņēma prestižo ASV Kinoakadēmijas jeb "Oskara" balvu par filmas "Skyfall" ("Operācija "Skyfall"") galveno dziesmu. Taču viņa nav plānojusi ierakstīt mūziku Dolana filmas skaņu celiņam.

Dziedātāja Adele ar dēlu Andželo Losandželosas lidostā

 

LETA / Foto: ekrānuzņēmums no video / Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS