Mākoņains
Rīga
-1°
Mākoņains
LV RU
Kultūra

Glastonberijas festivālā plāno aicināt uzstāties Mailiju Sairusu

 
12.novembris 2015  23:42

Glastonberijas mūzikas festivāla rīkotājs Maikls Īviss pieļāvis, ka pasākumā varētu uzstāties skandalozā dziedātāja Mailija Sairesa.

Esot plānots iekļaut Sairesu 2016.gada Glastonberijas festivāla izpildītāju sastāvā.

Esot plānots iekļaut Sairesu 2016.gada Glastonberijas festivāla izpildītāju sastāvā.

Iepriekš Īviss noliedza baumas par 22 gadus vecās Sairesas iekļaušanu nākamā gada Glastonberijas festivāla programmā, taču tagad izteicies, ka tas tomēr būtu iespējams.

"Man bieži jautā, vai Mailija Sairesa uzstāsies Glastonberijā," teica Īviss. "Es nevaru atbildēt ar jā vai nē par jebkuru izpildītāju, jo tas tikai pastiprinātu baumas par mūziķu sarakstu. Es domāju, ka Glastonberijā ir vieta ikvienam."

"Glastonberijas festivālā ir 20 dažādas skatuves, un tas ļauj izveidot lieliskāko pasākumu pasaulē. Pie mums uzstājies Kanje Vests, Bejonsa, "Metallica" un "Jay Z". Tas parāda, ka pie mums ir gaidīti visi," norāda mūzikas festivāla rīkotājs.

Vārdā nenosaukts informācija avots britu avīzei "The Sun" sacījis, ka esot plānots iekļaut Sairesu 2016.gada Glastonberijas festivāla izpildītāju sastāvā, taču tas vēl esot "ļoti agrīnā stadijā".

Turpretī Īviss nesenā intervijā atklāja, ka jau atrasti galvenie izpildītāji nākamajiem diviem festivāliem. Četri no sešiem izpildītājiem uzstājušies iepriekšējos gados.

Mailija Sairusa demonstrē kailo miesu MTV VMA 2015 balvu vakarā

LETA / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS