Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Trakā pasaule

Viņa uzskata, ka ir Mailijas Sairusas dubultniece. FOTO. VIDEO (9)

 
13.novembris 2015  13:02

Taisnību sakot, ne tikai viņa vien tā uzskata. Šī jaunā dāma šobrīd piedzīvo īstenu slavas piecminūti – viņa vizuāli ir tik līdzīga dziedātājai Mailijai Sairusai, ka uzskata sevi par dubultniece, un tāpat domā arī tūkstošiem Mailijas fanu.

Šī 21 gadu vecā jauniete vizuāli ir ļoti līdzīga popzvaigznei Mailijai Sairusai – tā uzskata arī meitenes miesīgais tēvs un tūkstošiem sekotāju Instagramā.

Šī 21 gadu vecā jauniete vizuāli ir ļoti līdzīga popzvaigznei Mailijai Sairusai – tā uzskata arī meitenes miesīgais tēvs un tūkstošiem sekotāju Instagramā.

21 gadu vecā Mardī Šakleforda vizuāli patiesi ir līdzīga Mailijai Sairusai – vienai no bagātākajām pasaules jaunajām popdziedātājām, kura atrodas 19.vietā turīgāko izpildītāju vidū. Mardī un Mailija ir arī gluži vai vienaudzes – dziedātāja ir tikai gadu vecāka par savu līdzinieci.

Jaunā sieviete strādā par viesmīli Kalifornijā, ASV, un uz savas ādas dabū izjust daudzo fanu uzmanību, kuri domā, ka satikuši pašu Sairusu. Mardī teic, ka pat aizejot uz naktsklubu, apkārt spietojot autogrāfu lūdzēji un ļaudis vēlas fotografēties ar viņu. Pat Mardī miesīgs tēvs atzīst: jā, meita un Mailija Sairusa ir gluži kā dvīnes.

Jauniete savu slavu vairo, bieži publicējot attēlus Instagramā; īpaši tādus, kur nudien izskatās pēc Sairusas, lai gan pati Mardī noliedz, ka speciāli cenšoties līdzināties dziedātājai. Vai abas jaunietes nudien ir neatšķiramas, spriediet paši.

Mailijai Sairusai uzradusies dubultniece

Mailija Sairusa demonstrē kailo miesu MTV VMA 2015 balvu vakarā

Mailija Sairusa pludmalē bez krūštura


Kasjauns.lv/Foto: Caters


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS