Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Pasaulē

Francijas Nacionālās frontes līdere Lepēna aicina "nekavējoties apturēt" imigrantu uzņemšanu (60)

 
16.novembris 2015  18:23

Francijas galēji labējās Nacionālās frontes (FN) līdere Marina Lepēna pirmdien aicināja "nekavējoties apturēt" imigrantu uzņemšanu, šādi reaģējot uz Parīzē naktī uz sestdienu islāma ekstrēmistu sarīkoto slaktiņu.

Marina Lepēna piesardzības nolūkā aicina nekavējoties apturēt imigrantu uzņemšanu Francijā.

Marina Lepēna piesardzības nolūkā aicina nekavējoties apturēt imigrantu uzņemšanu Francijā.

Viens no Parīzes teroristiem pagājušajā mēnesī ieradies Grieķijā "imigrantu masā, kas katru dienu ieplūst Eiropā", teikts FN paziņojumā. "Marina Lepēna piesardzības nolūkā aicina nekavējoties apturēt imigrantu uzņemšanu Francijā."

Ņemot vērā Parīzē nule notikušos teroraktus, piedalīties Eiropas Savienības (ES) mēroga imigrantu kvotu sistēmā būtu "bezatbildīgi", teikts paziņojumā.

"Bažas un brīdinājumi par iespējamo džihādistu klātbūtni imigrantu vidū, kas ieceļo mūsu valstī", ir apstiprinājušies, norāda FN.

Francijā 6. un 13.decembrī gaidāmas reģionālās vēlēšanas.

FN, kas tradicionāli bijusi naidīga noskaņota pret liberālu imigrācijas politiku, atbilstoši sabiedriskās domas aptaujām atrodas līderpozīcijās vairākos reģionos.

Teroraktos Parīzē naktī uz sestdienu tika nogalināti 129 cilvēki un vairāk nekā 300 ievainoti. Atbildību par terora aktiem uzņēmies teroristiskais grupējums "Islāma valsts".

Pasaule sēro par Parīzē notikušajām šausmām

Piektdien vēlu vakarā Parīzi satricina koordinētu teroraktu virkne

LETA/Foto: EPA/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS