Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Pasaulē

Arī šis jaunais izskatīgais cilvēks izrādījās viens no Parīzes džihādistiem. FOTO (76)

 
17.novembris 2015  09:30

Baseini, saule, kokteiļi - tāda bija dzīve 20 gadus vecajam Bilalam Hadfi, kurš, uzspridzinoties terorista-pašnāvnieka vestē pie stadiona Parīzē, līdzi paņēma pārdesmit nevainīgu cilvēku dzīvības. Tagad, turpinoties traģēdijas izmeklēšanai, internetā publiskoti foto no jaunieša "Facebook" lapas, ļaujot ieskatīties masu slepkavas virtuālajās izpausmēs.

20 gadu vecais Hadfi - Beļģijā dzīvojošs marokānis, kurš nereti apmeklēja Sīriju.

20 gadu vecais Hadfi - Beļģijā dzīvojošs marokānis, kurš nereti apmeklēja Sīriju.

Ārzemju mediji Bilalu Hadfi dēvē par "Babyface", aptuvenā tulkojumā - 'bučmūlītis'. Glītais un inteliģentais jaunietis pastāvīgi dzīvoja Beļģijā, taču ceļoja arī uz Sīriju, kas tiek uzskatīta par šobrīd aktuālāko džihādistu "kalvi". Tieši biežo ceļojumu dēļ Hadfi jau iepriekš bija Beļģijas drošības dienestu uzmanības lokā, taču pēc atgriešanās no Sīrijas 2014.gada pavasarī no terorisma apkarotāju "radariem" pazuda, ziņo britu mediji.

Savu "Facebook" kontu jaunietis izveidoja 2011.gadā. Divus gadus vēlāk tajā parādījās attēls ar Hadfi un dažiem citiem jauniešiem kādu protestu ietvaros stāvot uz policijas auto jumta. Kadrs parakstīts ar vārdiem "F*ck the police". Šī attēla dēļ jaunietis nonāca policijas uzmanības lokā. Daži citi attēli jaunieša profilā liecina par gluži parasta cilvēka dzīvi - visvairāk ir fotogrāfiju no atpūtas pie baseina. Vēlāk šos kadrus papildināja arī bildes ar ieročiem rokās, domājams, spēļu ieročiem.

Šī gada 1.jūlijā jaunietis tuvplānā nofotografējis AK-17 automātu, parakstot to ar vārdiem "Yo, president!" un "ietagojot" attēlā kādu savu draugu.

Terorista pašnāvnieka Bilala Hadfi dzīve feisbuka attēlos

Bilals Hadfi bija marokāņu izcelsmes jaunietis, kurš dzīvoja Beļģijā. Policija viņu raksturo kā visai izglītotu un inteliģentu cilvēku. Hadfi bija viens no trim pašnāvniekiem, kuri uzspridzinājās futbola laukuma tuvumā.

Kā vēsta izmeklētāji, Hadfi feisbuka konts vedis uz pēdām kādam cilvēkam, kurš ir ģimenes loceklis vēl vienam no Parīzes teroraktu rīkotājiem. Paša Hadfi profili sociālajos tīklos jau izdzēsti.

Kasjauns.lv/Foto: Facebook


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS