Apmācies, neliels sniegs
Rīga
-2°
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Trakā pasaule

Tuklītes visā pasaulē vienojas kopīgā akcijā, godinot savus augumus. FOTO. VIDEO (48)

 
19.novembris 2015  14:23

Šī gada janvārī 27 gadus vecā amerikāniete Melisa iesāka akciju „Don’t hate the Shake”, filmējot sevi dejojam vienās biksītēs un video ievietojot internetā. Tādējādi jaunā sieviete aicināja arī citas nekautrēties no sava auguma, kas neatbilst mūsdienu skaistuma standartiem, ko tiražē glancētā prese.

Jauna kustība! Dancot kameras priekšā apakšveļā, un ļaujot katrai mīkstumu kroķītei vibrēt kustību ritmos.

Jauna kustība! Dancot kameras priekšā apakšveļā, un ļaujot katrai mīkstumu kroķītei vibrēt kustību ritmos.

Video mērķis ir dot jebkurai parastai sievietei pārliecību par savu ķermeni, proti, tu esi skaista tāda, kāda esi! Jebkura sieviete, neatkarīgi no auguma aprisēm un celulīta stadijas, ir laba tāda, kāda ir. Melisa no Kentuki štata ASV savu pirmo video „YouTube” ievietoja šī gada janvārī, bet tikai tagad akcija uzņēmusi sparu – simtiem sieviešu savos sociālo tīklu kontos ievieto video, kuros redzamas, goroties kameras priekšā apakšveļā, un ļaujot katrai mīkstumu kroķītei vibrēt kustību ritmos.

„Daudzas korpulentas sievietes vispār nedejo, jo viņām šķiet, ka no malas izskatās smieklīgas. Daudzi cilvēki arīdzan ķiķina par skatu, kāds paveras, kad apaļīgas meitenes kustas,” stāsta akcijas idejas autore, „taču viņām ir jāmācas sevi mīlēt, nevis ienīst,” uzskata Melisa. Viņa aicina jebkuru sievieti, kura nejūtas par savu daili pārliecināta, uzdejot un teikt: „Tā esmu es! Tā es izskatos, kad dejoju!”

Kā stāsta jaunā dāma, viņa pati vienmēr bijusi „liela” meitene un sevi par to ienīdusi. Tagad viņa svin panākumus – Melisai izdevies „uzlabot” attiecības pašai ar sevi, proti, tagad viņa iemācījusies pret savu augumu izturēties jauki. Tāpat viņa norāda, ka dejošana kameras priekšā nāk par labu ķermeņa formām. Kustībai „Don’t hate the Shake” šobrīd jau ir vairāk kā 100 sekotāju visā pasaulē. Ievietojot savus video internetā, vēlams lietot haštagu #donthatetheshake.

Kā kustēties akcijas ietvaros:

Neperfekto sieviešu kustība #donthatetheshake

Kasjauns.lv/Foto: Caters/Scanpix


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS