Apmācies
Rīga
-2°
Apmācies
LV RU
Staro Rīga

Ierobežos satiksmi "Staro Rīga" skrējiena laikā (2)

 
20.novembris 2015  13:32

21.novembrī no plkst.19.30 līdz plkst.22.15 notiks „Staro Rīga” skrējiens pa maršrutu: Pils laukums – Muitas iela – Citadeles iela – Krišjāņa Valdemāra iela – Vanšu tilts – nobrauktuve uz Ķīpsalu – Zunda krastmala – uzbrauktuve uz Vanšu tilta – Vanšu tilts – Citadeles iela – Pils laukums.

Ierobežos satiksmi "Staro Rīga" skrējiena laikā

Ņemt vērā, ka skrējiena maršrutā un maršrutu šķērsojošajās ielās tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot operatīvos transportlīdzekļus), savukārt, sabiedrisko transportlīdzekļu satiksme tiks regulēta vai slēgta atbilstoši nepieciešamībai.

Sakarā  ar „Staro Rīga” skrējienu pilsētā tiks noteikti šādi satiksmes ierobežojumi:
- 21.novembrī no plkst.13.00 līdz plkst. 23.00 tiks aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot transportlīdzekļus ar pasākuma organizatora izsniegtām caurlaidēm un operatīvo transportu) Pils laukumā. Atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko iespējamo stāvēšanai atļauto vietu;
- 21.novembrī no plkst.20.00 līdz plkst.22.15 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot transportlīdzekļus ar pasākuma organizatora izsniegtām caurlaidēm un operatīvo transportu):
•    Torņa ielas posmā, no Citadeles ielas līdz Pils ielai;
•    Pils ielas posmā, no Torņa ielas līdz Muitas ielai;
•    Muitas ielas posmā, no Pils ielas līdz Citadeles ielai;
•    Citadeles ielas posmā, no Muitas ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai.
•    21.novembrī no plkst.13.00 līdz plkst.23.00 tiks slēgta gājēju ietve uz Vanšu tilta posmā un virzienā no Citadeles ielas līdz nobrauktuvei uz Ķīpsalu.

Par pasākumu atbildīgs Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Publicitātes foto


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS