Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
TV šovi

Ar skalpeli un šķērēm! Tā apstrādāja Auzānu šova "Izklausies redzēts" pusfinālā. AIZKULIŠU FOTO (17)

 
23.novembris 2015  10:28

Šova “Izklausies redzēts” pusfināla aizkulisēs valdīja pamatīga rosība. Un kā gan nē, jo likmes bija ļoti augstas – tikai labākie četri dalībnieki iekļūtu šova finālā. Tāpēc dalībnieki un grima meistari vēl jo vairāk centās, lai līdzinātos izvēlētajiem varoņiem.

Ar skalpeli un šķērēm! Tā apstrādāja Jāņa Auzāna silikona masku, lai viņš šova “Izklausies redzēts” pusfinālā līdzinātos The Tokens.

Ar skalpeli un šķērēm! Tā apstrādāja Jāņa Auzāna silikona masku, lai viņš šova “Izklausies redzēts” pusfinālā līdzinātos The Tokens.

Šoreiz dalībnieki iejutās šādos tēlos: Andris Ābelīte bija Bono no grupas “U2”, Elza Rozentāle – Sia, Jānis Auzāns – The Tokens, Antra Stafecka – Pink, Annija Putniņa – Sara Braitmena, Ieva Pļavniece – Laiza Minelli, Atis Zviedris – Fredijs Merkūrijs un Kristaps Rasims – Megana Trainore.

Vislielākās pārvērtības piedzīvoja Jānis Auzāns, kuram atkal nācās līst silikona maskā. Taču tas viņam nelīdzēja uzvarēt šova pusfinālā un iekļūt finālā. Šoreiz uzvarēja Antra Stafecka, otrajā vietā bija Elza Rozentāle, bet trešais - Atis Zviedris, kuram ne tikai vajadzēja pielīmēt ūsas, bet arī krūšu spalvas, jo viņš atveidoja pašu Frediju Merkūriju.

Kā tas notika, skatiet GALERIJĀ.

Šova "Izklausies redzēts" 2. sezonas pusfināla aizkulises

Šova “Izklausies redzēts” 2. sezonas pusfināls

Kasjauns.lv/Foto: Anete Janševica, Toms Norde (TV3)


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS