Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Izklaide

Prātiņ, nāc mājās! Piedauzīgā Mailija parāda... paskatieties paši. FOTO (73)

 
24.novembris 2015  18:26

Pirms pāris gadiem popzvaigzni Mailiju Sairusu (23) mēdza raksturot kā piemīlīgo meiteni no jauniešu seriāla „Hanna Montana”, kas cenšas parādīt, ka ir pieaugusi. Nu jāsaka – kas vairs atceras piemīlīgo Mailiju? Šoreiz dziedātājas piedauzīgums jau pārspēj visas robežas.

Tāda Mailija Sairusa kāpj uz skatuves jaunajā turnejā „Milky Milky Milky Tour”.

Tāda Mailija Sairusa kāpj uz skatuves jaunajā turnejā „Milky Milky Milky Tour”.

Mūzikas kritiķi nenoliedz, ka Mailija Sairusa komponē un izpilda patiešām labu mūziku, taču, paskatoties uz dziedātājas izdarībām, reti kuram viņas vārds saistās ar kaut ko gaumīgu.

Nesen kā Mailija uzsākusi jauno turneju „Milky Milky Milky Tour”, kuras sākotnējais nosaukums bija paredzēts kā „Miley Cyrus & Her Dead Petz Tour” (atzīmējot piektā studijas albuma „Miley Cyrus & Her Dead Petz” iznākšanu). Pirmo koncertu viņa sniedza Čikāgā, ASV. Popzvaigzne ir labi pazīstama ar šoviem, kas lavierē uz vulgaritātes robeža. Tajos Mailija popularizē marihuānas smēķēšanu un uzstājas miniatūros, augumu atsedzošos tērpos un rāda provokatīvas kustības, kas iederētos striptīzšovos, ne pasākumos, kuru lielākā auditorija ir mazgadīgi bērni.

Šoreiz popzvaigzne vairs nelavierē pat uz vulgaritātes robežas, viņa tai pārkāpusi septiņjūdžu zābakiem. Sairusa uz skatuves kāpa, apjozusies ar dildo vīrieša dzimumlocekļa izskatā un mākslīgajām sieviešu krūtīm.

Mailija Sairusa koncertā parāda dzimumlocekli


Kurš to vairs atceras?! Mailija Sairusa seriālā „Hanna Montana”


Tā Mailija Sairusa īsināja laiku turnejas "Bangerz" laikā


Mailija Sairusa videoklipā „Wrecking Ball”


Mailija Sairusa: „Pornogrāfija? Es esmu māksliniece, kas izglīto bērnus!”


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS