Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Kultūra

Nedēļas nogalē Rīgā norisināsies Baltijas lielākā kaķu izstāde (2)

 
25.novembris 2015  21:36

Šajā nedēļas nogalē Rīgā jau septīto gadu norisināsies Baltijā lielākā specializētā kaķu izstāde "Baltijas kauss 2015", informēja kaķu mīļotāju klubu asociācijas "CFCA" valdes priekšsēdētāja vietas izpildītājs Juris Antonovs.

Izstādē piedalīsies arī īpašie viesi "Dzīvnieku pansijas "Ulubele"" iemītnieki, kuri ilgojas pēc mīlošiem un uzticamiem saimniekiem.

Izstādē piedalīsies arī īpašie viesi "Dzīvnieku pansijas "Ulubele"" iemītnieki, kuri ilgojas pēc mīlošiem un uzticamiem saimniekiem.

Kaķu izstāde 28.novembrī un 29.novembrī būs skatāma Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā, no plkst.10 līdz 17.

Izstādē piedalīsies ap 500 kaķu, kuri Rīgā ieradīsies no Baltijas valstīm, Skandināvijas un Eiropas.

"Šie būs īsti svētki visiem kaķu mīļotājiem - izstādes apmeklētājiem divu dienu laikā būs iespēja klātienē apskatīt vairāk nekā 30 dažādu šķirņu pārstāvjus, no pieredzējušiem audzētajiem uzzināt par šķirņu īpatnībām, rakstura iezīmēm, to kopšanu, ka arī apmeklēt īpašām šķirnēm veltītos prezentāciju šovus," klāstīja viena no izstādes organizatorēm Aija Nuķe.

Izstādē piedalīsies arī īpašie viesi "Dzīvnieku pansijas "Ulubele"" iemītnieki, kuri ilgojas pēc mīlošiem un uzticamiem saimniekiem. Apmeklējot šo stendu, izstādes apmeklētāji aicināti ziedot dabīga izstrādājuma segas, palagus, dvieļus un dzīvniekiem domātas guļvietas, spēļmantiņas, nagu asināmos, barību un citas nepieciešamas lietas patversmes iemītniekiem, kas lieti noderēs aukstajai ziemai.

Izstādes laikā kaķu atbilstību striktiem šķirnes standartiem vērtēs starptautisko organizāciju "Federation International Feline" (FIFe) un "World Cat Federation" (WCF) sertificēti tiesneši no Latvijas, Vācijas, Polijas, Dānijas, Francijas, Itālijas, Zviedrijas, Čehijas un Krievijas. Izstādes noslēgumā tiks noteikti izstādes labākie kaķi, kuri sacentīsies par prestižo izstādes uzvarētāja titulu "Best In Show".

Izstādes galvenās balvas "Baltijas kauss 2015" ieguvēju apbalvošana notiks izstādes otrajā dienā plkst.10.

LETA / Foto: Ieva Čīka/LETA


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS