Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
Rīga
Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
LV RU
Kultūra

Britu dziesminieks Eds Šīrans laužas kino, viņš tēlos jaunākajā filmā par Bridžitu Džounsu

 
25.novembris 2015  20:25

Šīrans dalījies ar uzņēmumu, kurā redzams viņš un aktrises Renē Zelvēgeres spēlētā varone. "Šo dienu pavadīju kā aktieris jaunajā filmā par Bridžitu Džounsu. Man patika, jums arī patiks," fotogrāfiju komentēja dziedātājs.

"Šo dienu pavadīju kā aktieris jaunajā filmā par Bridžitu Džounsu. Man patika, jums arī patiks," tā šo fotogrādiju komentēja Eds Šīrans.

"Šo dienu pavadīju kā aktieris jaunajā filmā par Bridžitu Džounsu. Man patika, jums arī patiks," tā šo fotogrādiju komentēja Eds Šīrans.

Šīrans jau iepriekš lauzis ceļu aktiermeistarībā nelielā lomā vēsturiskā amerikāņu seriālā "The Bastard Executioner" ("Nelietīgais bende"), kas debiju piedzīvoja šī gada septembrī, bet tika atcelts.

Jaunās kinolentes par Bridžitu Džounsu ar nosaukumu "Bridget Jones's Baby" ("Bridžitas Džounsas mazulis") filmēšana sākta pagājušajā mēnesī Londonā. Līdzās Zelvēgerei tajā filmējas arī aktieris Kolins Fērts, kurš spēlē Marka Dārsija lomu. Savukārt aktieris Hjū Grānts filmā nepiedalās. Aktieru komandai pievienojies arī seriāla "Grey's Anatomy" ("Grejas anatomija") aktieris Patriks Dempsijs.

Filma "Bridget Jones's Baby" netiek uzņemta pēc "Bridget Jones" ("Bridžita Džounsa") grāmatu sērijas autores Helēnas Fīldingas trešās grāmatas motīviem, kurā Fērta spēlētais tēls tiek nogalināts. Filmas scenārijs balstīts vairākās laikrakstu slejās, kuras Fīldinga 2005.gadā rakstīja laikrakstam "The Independent".

Plānots, ka filma uz ekrāniem nonāks nākamā gada septembrī.

Renē Zelvēgere filmas "Bridget Jones's Baby" uzņešanas laikā - video:


Pirmās fotogrāfijas ar Bridžitas Džounsas mazuli

Britu dziesminieks Eds Šīrans


LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no videoKomentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS