Skaidrs
Rīga
Skaidrs
LV RU
Izklaide

Teilorei Sviftai draud nepatikšanas par tārtiņu abižošanu (5)

 
27.novembris 2015  08:03

Dabas draugi Jaunzēlandē apsūdzējuši amerikāņu dziedātāju Teiloru Sviftu retas putnu sugas apdraudēšanā. Dziedātāja kopā ar savu komandu pludmalē netālu no Oklendas uzņēmusi videoklipu.

Kas to būtu domājis, ka dziedātāja Teilore Svifta karjeras dēļ spēj apdraudēt Jaunzēlandes tārtiņus.

Kas to būtu domājis, ka dziedātāja Teilore Svifta karjeras dēļ spēj apdraudēt Jaunzēlandes tārtiņus.

Lai gan šajā pludmalē dzīvo apdraudētie Jaunzēlandes tārtiņi, Sviftai ļauts filmēties, ja pludmalē iebrauks tikai divas automašīnas.
Kā stāstīja Vaitākeres zonas vietējās padomes priekšsēdētāja Sandra Konija, tā vietā pludmale bijusi "piedzīta" pilna ar aptuveni desmit furgoniem un četru riteņu piedziņas automašīnām.

Dabas aizsardzības institūcijas norāda, ka Jaunzēlandē palikuši tikai 1700 tārtiņu, un brīdina atpūtniekus pludmalē uzmanīties no putnu ligzdas vietām smiltīs.

Lai gan Konija ir Sviftas mūzikas fane, viņa norāda, ka prasīs izmeklēt notikušo. Konija norādīja, ka nevēlas sekot vienam no pazīstamākajiem dziedātājas hitiem "Shake it off" ("Nokrati to nost").

"Es nezinu, vai "nokratīt to nost" ir pareizā izvēle. Bet viņai ir vēl viena dziesma "Wildest Dreams" ("Mežonīgākie sapņi"), kurā teikts, ka "tu mani atcerēsies". Varbūt es labāk darīšu to," teica vides aktīviste.
 
Teilore Svifta „Julien Macdonald” kleitā

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS