Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
112

Aizturēts vīrietis, kurš aplaupa citu vīrieti, iepūšot viņam acīs piparu gāzi

 
26.novembris 2015  22:55

Rīgā likumsargi aizturējuši kādu vīrieti, kurš aplaupījis citu vīrieti, iepūšot viņam acīs piparu gāzi, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijā.

Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti novembra sākumā bija saņēmuši izsaukumu uz kādu kafejnīcu Kuldīgas ielā. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka vīrieši kopā lietojuši alkoholiskos dzērienus.

Pēcāk viņi izgājuši ārā, kur sācies konflikts. Tā laikā viens no konfliktā iesaistītajiem otram vīrietim sejā iepūtis piparu gāzi, nolaupījis naudu, personiskos dokumentus, mobilo telefonu un aizbēdzis no notikuma vietas.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja aizdomās turamās personas identitāti un uzsāka 1986.gadā dzimuša vīrieša meklēšanu. Pirmdien ļaundaris, kurš arī iepriekš ticis sodīts par laupīšanās, aizturēts.

Pret aizturēto 1986.gadā dzimušo vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

BNS


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS