Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Izklaide

Skandāliste Lohana aicina ziedot superdārgās "Hermes" segas bezpajumtniekiem. Ļaudis nikni (3)

 
05.decembris 2015  12:46

Skandalozā Holivudas aktrise Lindseja Lohana (29), kas atkarību dēļ reiz pat nonākusi cietumā, saniknojusi savu fanus, mudinot tos ziedot dārgās „Hermes” segas bezpajumtniekiem.

Lindseja mudina fanus bezpajumtniekiem nopirkt „Hermes” sedziņu 1525 ASV dolāru apmērā. Par tādu naudu var iegādāties 305 sedziņas par 5 dolāriem gabalā! Tā viņa vairāk palīdzētu cilvēkiem, kam nav māju.

Lindseja mudina fanus bezpajumtniekiem nopirkt „Hermes” sedziņu 1525 ASV dolāru apmērā. Par tādu naudu var iegādāties 305 sedziņas par 5 dolāriem gabalā! Tā viņa vairāk palīdzētu cilvēkiem, kam nav māju.

Aktrise Lindseja Lohana savā „Instagram” blogā ievietojusi fotogrāfiju, kurā redzama prestižā zīmola sega ar īpašo monogrammu, kas uzklāta pār koka zirgu, bet uz tā uzlikta ne mazāk dārga rokassomiņa. Visticamāk aktrise nobildējusi kāda smalkā Parīzes modes preču veikala skatlogu. Pie attēla viņa pierakstījusi „Dalījos Pateicības dienā”. Lindseja lūgusi cilvēkus rūpīgi izvērtēt savu skapju saturu un šādas luksusa preces aizsūtīt tiem cilvēkiem, kuriem nav savu māju. „Nosūtīsim „Hermes” sedziņas tiem, kas mīt trūkumā,” mudinājusi aktrise. „Svētais Kristofers to uztvers kā miera piedāvājumu svētkos no IKVIENA cilvēka un viņa Svētā Gara.”

Lohana gan precizējusi, ka viņa nedomā tikai šī viena zīmola sedziņas un piebildusi sekojošus vārdus: „Nav svarīgi, vai tas ir „Hermes”, tā ir došana tiem, kam nepieciešams sirdsmiers.”

„Hermes” sedziņa, kāda redzama Lohanas publiskotajā fotoattēlā, ir darināta no Merino aitas vilnas un kašmira un maksā 1525 ASV dolāru (1436 eiro). Lindsejas ierakstītais vēstījums nepalika bez ievērības. Fani klaji nicinājuši aktrises „dāsnos centienus”. „Kāpēc tā vietā labāk nenopirkt 100 sedziņas par pieņemamu cenu? Tas taču palīdzētu vairāk, ne tā?!” Lindsejas viedokli argumentēja kāda fane.

„Lindsej, man šķiet, ka cilvēki saka: kāpēc gan nenopirkt 200 sedziņas piecu dolāru vērtībā, nekā vienu „Hermes” ražojumu,” ierakstījis kāds cits aktrises sociālo tīklu sekotājs.

„Tev patiešām ir laba sirds, bet ziedojot labdarībai, tev vajadzētu būt nedaudz mazāk apsēstai ar sevi, bet vairāk interesēties, kā reāli palīdzēt citiem,” komentējis vēl kāds.

„Bezpajumtnieki vēlas mājas nevis segas,” skarbs bijis cits.

„Lindsej, tu vari nopirkt juvelierizstrādājumus ar briljantiem, apmesties pieczvaigžņu viesnīcās un pavadīt brīvdienas uz jahtas, bet vienīgais, ko tu vari izdarīt, ir nosūtīt bezpajumtniekiem sedziņas?” – kritizējis vēl kāds.
Lindseja Lohana pieprasa policijas eskortu trīsreiz vienā vakarā
Kasjauns.lv / Foto: Vida Press, Instagram


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS