Apmācies
Rīga
-2°
Apmācies
LV RU
Izklaide

Veči pārtop par dāmām! Vērtē Subatnieks. VIDEO (5)

 
02.decembris 2015  08:07

Dailes teātra aktieris Lauris Subatnieks, kurš teātra izrādēs vairākkārt pārtapis par pretējā dzimuma varoni, vērtē „Izklausies redzēts” dalībniekus vīriešus, kam šova laikā vislabāk izdevās iejusties sievietes tēlā.

Šova "Izklausies redzēts" dalībnieki aktieri Lauri Subatnieku atzina par labāko žūrijas locekli.

Šova "Izklausies redzēts" dalībnieki aktieri Lauri Subatnieku atzina par labāko žūrijas locekli.

1. vieta
„Pirmajā vietā es noteikti lieku Andri Ābelīti, kurš attēloja Sezāriju Evoru. Kāpēc tāda izvēle? Nu, sievieti vīrietim attēlot jau ir tehniskas atšķirības, bet princips jau ir vairāk attēlot to cilvēku. Andris bija, šķiet, pirmais dalībnieks, kurš attēloja sievieti, un viņam tas izdevās lieliski. Galvenais, lai tā sieviete, kuru atdarina, ir tuvu viņa patiesajai būtībai un bieži vien tas nav apģērbs vai kādas citas tā teikt tehniskas lietas, bet pati sievietes būtība. To iekšējo pasauli iznest, tas ir svarīgi. Andris to paveica perfekti.”

Andris Ābelīte - Sezārija Evora2. vieta
„Kristaps Rasims, kurš attēloja Meganu Trainori. Viņš ar uzdevumu tika galā lieliski. Priekšnesumā Kristapa radītā humora deva bija tieši vietā.”

Kristaps Rasims - Megana Trainore3. vieta
„Jānis Auzāns, kurš iejutās dziedātājas „Blondie” solistes tēlā. Viņš noturējās ļoti labi uz tās sievišķības robežas. Varēja just, ka arī balss tembru, cik vien var, vilka līdzi. Viņš to izdarīja ļoti labi.”

Jānis Auzāns - „Blondie” soliste Debija Harija4. vieta
Atis Zviedris, kurš attēloja Merilinu Monro ir ierindots, kā pēdējais. „Nekādas vainas jau nebija. Tops tāds nosacīts, un kādam jau jābūt tajā ceturtajā vietā,” saka aktieris.

Atis Zviedris – Merilina Monro


 

TV Šova "Izklausies redzēts" noslēguma ballīte

Kasjauns.lv / Foto: Anete Janševica. publicitātes foto (Toms Norde)


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS