Mākoņains
Rīga
-1°
Mākoņains
LV RU
Pasaulē

Kalifornijā dramatiskā apšaudē nogalināti vismaz 14 cilvēki (16)

 
02.decembris 2015  22:29

(Papildināta 3.12. pl. 7:55) Apšaudē, kas trešdien notikusi Sanbernardīno, ASV Kalifornijas pavalstī, nogalināti vismaz 14 cilvēki, bet 17 guvuši ievainojumus.

Apšaude notikusi palīdzības centrā cilvēkiem ar attīstības traucējumiem, un, pēc provizoriskām ziņām, uzbrucēji bija trīs un viņu sejas sedza maskas.

Apšaude notikusi palīdzības centrā cilvēkiem ar attīstības traucējumiem, un, pēc provizoriskām ziņām, uzbrucēji bija trīs un viņu sejas sedza maskas.

Divi no ievainotajiem atrodas kritiskā stāvoklī.

Divus smagi bruņotos uzbrucējus - vīrieti un sievieti - policija pēc dramatiskas vajāšanas operācijas nošāvusi, bet trešais aizdomās turamais ir aizturēts, taču policija pagaidām nav pārliecināta, ka šī persona patiesi saistīta ar slaktiņu.

Apšaude notika Inlendas Reģionālajā centrā, kas sniedz palīdzību cilvēkiem ar attīstības traucējumiem un kura konferenču zāle bija iznomāta kādas Ziemassvētku sezonas ballītes rīkotājiem.

Vienu no aizdomās turamajiem ASV mediji identificējuši kā Sajedu Faruku. Cilvēks ar šādu vārdu ir strādājis Sanbernardīno kā vides veselības speciālists. Otrs aizdomās turamais vīrietis, domājams, ir Sajeda brālis, bet par sievietes identitāti pagaidām nekas nav zināms.

Uzbrukuma motīvi pagaidām nav skaidri, taču policija pārbauda versiju, saskaņā ar kuru par slaktiņa iemeslu kalpojis darba attiecību konflikts.

Varasiestādes paziņojušas, ka pagaidām nav pamata notikušo klasificēt kā teroraktu.

Nogalinātie uzbrucēji bijuši bruņoti ar triecienšautenēm un bisēm. Šobrīd tiek pārbaudīts, vai slepkavas aiz sevis nozieguma vietā nav atstājuši arī spridzekļus.
Garā vājo cilvēku centrā Kalifornijā sarīkota apšaude


Video no notikuma vietas:LETA/BNS/Foto: Twitter/Reuters/EPA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS