Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Kultūra

"Dzelzs vilks" izdod savu 13. studijas albumu ar nosaukumu "Perfekta rītdiena"

 
03.decembris 2015  13:15

Šodien klajā nāks latviešu rokgrupas "Dzelzs vilks" jaunais pilnmetrāžas albums "Perfekta rītdiena", informēja grupas menedžere Aija Kaukule.

"Dzelzs vilka" jaunajā albumā "Perfekta rītdiena" būs iekļautas 11 kompozīcijas.

"Dzelzs vilka" jaunajā albumā "Perfekta rītdiena" būs iekļautas 11 kompozīcijas.

Tikšanās ar mediju pārstāvjiem grupai paredzēta Vecrīgas klubā "Depo" šovakar plkst.18, bet plkst.19 ikviens interesents būs gaidīts uz ieraksta atvēršanas koncertu. Tā apmeklējums būs bez maksas.

"Dzelzs vilka" jaunajā albumā "Perfekta rītdiena" būs iekļautas 11 kompozīcijas.

Dziesmas "Tu vilki nakti" ierakstā piedalījušies "Dzelzs vilka" mūziķi - vokālists un ģitārists Juris Kaukulis, taustiņinstrumentālists Kaspars Tobis, bundzinieks Mārcis Judzis un basģitārists Kārlis Alviķis. Ierakstā puišiem pievienojušās divas viešņas - dziedātājas Anita Intaite un Elizabete Lāce, kā arī vokālists Valērijs Cīrulis.

"Radot albuma materiālu, viens no mūsu galvenajiem izaicinājumiem bija turpināt pilnveidot un attīstīt to mūzikas novirzienu, ko paši esam radījuši. Bija svarīgi nepadoties apkārtējām ietekmēm, ko piedāvā mūzika pasaulē, svarīgi turpināt savu stāstu un skanējumu. Mūzikas ģenerācijā nav svarīga izteiksmes līdzekļu un zīmju atpazīstamība, bet gan emocionāli saturisks vēstījums, un visam pāri - komunikācija ar publiku," saka grupas līderis Kaukulis.

"Dažos albuma skaņdarbos ir izdevies iekonservēt kopējās saspēlēs pirmreizību, bet ir arī dziesmas, kas slīpētas līdz brīdim, kamēr kāds uzņemas pateikt "stop" - ir gatavs! Mērķis ir viens mūzikas un domas audums, kur dziesmas ieguļas kopējā ainā, nevis tiekšanās uz atsevišķām nodaļām, kas neiederas stāstā," izsakās "Dzelzs vilka" mūziķis Tobis.

"Perfekta rītdiena" būs 13.grupas "Dzelzs vilks" studijas albums. "Dzelzs vilka" iepriekšējais studijas albums "Dzīvnieks pilsētā" nāca klajā 2011.gadā, saņemot Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu kā labākais roka albums.

Ieraksts ieskaņots producenta Ginta Solas ārpilsētas studijā "Eli". Albums nāks klajā mūzikas izdevniecības "Upe tuviem un tāliem" paspārnē. Tā vizuālo noformējumu radījis mākslinieks Viesturs Staņislavskis.

"Dzelzs vilka" jaunākais albums no šodienas būs pieejams Latvijas mūzikas tirdzniecības vietās, "Statoil" degvielas uzpildes stacijās, kā arī lejupielādējams tīmeklī - "iTunes", "bandcamp" un citur.

"Dzelzs Vilks":  "Tu vilki nakti" - video:"Dzelzs Vilks": "Tu vilki nakti" koncertā - video:LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS