Mazmākoņains
Rīga
Mazmākoņains
LV RU
Bizness

"Pizza Hut" Rīgā plāno atvērt nākamā gada sākumā (8)

 
03.decembris 2015  13:32

Ātrās ēdināšanas zīmola "Pizza Hut" ēstuvi plānots atklāt nākamā gada pirmajā ceturksnī, pastāstīja "Pizza Hut" pārstāvis Vitalijs Žiauga.

Ātrās ēdināšanas zīmola "Pizza Hut" ēstuvi plānots atklāt nākamā gada pirmajā ceturksnī.

Ātrās ēdināšanas zīmola "Pizza Hut" ēstuvi plānots atklāt nākamā gada pirmajā ceturksnī.

Taču sīkāku informāciju viņš neatklāja, norādot, ka par precīzu atvēršanas laiku "Pizza Hut" informēs, tuvojoties atklāšanai.

Taujāts par ātrās ēdināšanas tīkla "Kentucky Fried Chicken" (KFC) plāniem atvērt Rīgā vēl kādu ēstuvi, Žiauga atzīmēja, ka patlaban vēl nevar sniegt sīkāku informāciju ne par iespējamo KFC atklāšanas datumu, ne par vietu.

Taču viņš uzsvēra, ka KFC plāni attiecībā uz jaunu vietu atvēršanu Rīgā nav mainījušies.

Kā ziņots, pirmās KFC ēstuves un pirmās zīmola "Pizza Hut" kafejnīcas izveidē kopumā plānots investēt aptuveni vienu miljonu eiro, teica KFC un "Pizza Hut" franšīzes īpašnieks Baltijas valstīs Sigurdurs Arnars Sigurdsons. Viņš iepriekš informēja, ka "Pizza Hut" 300 kvadrātmetru platībā plānots atvērt līdz šī gada beigām, kā arī par to, ka patlaban tiek meklētas jaunas vietas KFC, ko plānots atvērt nākamgad.

Pirmās KFC ēstuves izveidē investēts pusmiljons eiro, tā atklāta 28.augustā Vecrīgā, Audēju ielā 14. KFC ēstuve izvietota divos stāvos 300 kvadrātmetru platībā, to pārvaldīs Lietuvas uzņēmuma "Cibus Restaurants" filiāle Latvijā, kas reģistrēta šī gada 25.jūnijā. "Cibus Restaurants" Lietuvā pārvalda ne tikai KFC, bet arī picēriju "Pizza Hut" tīklu.

Saskaņā ar Latvijas Patentu valdes mājaslapā pieejamo informāciju KFC jau 1992.gadā reģistrējis preču zīmi Latvijā.

Gan KFC, gan "Pizza Hut" zīmols pieder ASV ātrās ēdināšanas uzņēmumam "Yum! Brands, Inc.", kura pakļautībā ir vairāk nekā 36 000 KFC, "Pizza Hut" un citi ātrās ēdināšanas apkalpošanas tīkli. "Yum! Brands, Inc." 2013.gadā apgrozīja 23 miljardus ASV dolāru.

KFC patlaban ir viens no lielākajiem ātrās ēdināšanas tīkliem pasaulē, kuram pieder vairāk nekā 20 000 restorānu 118 valstīs visā pasaulē, liecina KFC mājaslapā publicētā informācija. Uzņēmuma specializācija ir vistas gaļas burgeri, nageti un cita produkcija. Kompānijas pārdošanas apjomi 2013.gadā ASV vien tika lēsti 4,220 miljardu dolāru apjomā.

Iepriekš par potenciālu KFC ienākšanai Latvijā netika runāts, tikmēr uzņēmums jau 2007.gadā atvēra restorānu Viļņā, paziņojot, ka nākamo gadu laikā plāno izvērsties visā Baltijas tirgū.

"Pizza Hut" ir vairāk nekā 12 000 restorānu 88 pasaules valstīs.

LETA/Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS