Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
112

Mīklaini pazudušajam Kristiānam no Mežciema bijusi azartspēļu atkarība (110)

 
04.decembris 2015  11:30

Mežciemā ceturtdien, 3. decembrī, pazudis 20 gadus vecais Kristiāns Kārkliņš, kurš no mājām Līduma ielā devies uz darbu tirdzniecības centrā „Domina”, bet tā arī līdz turienei nav ticis. Mistiskā kārtā arī izdzēsts viņa profils „Facebook”. Radinieki stāsta, ka puisim bijusi atkarība no azartspēlēm.

Kristiāns Kalniņš ceturtdien darbā nav ieradies, telefons izslēgts, „Facebook” profils dzēsts. Viņa radinieki un policija uzsākuši puiša meklēšanu.

Kristiāns Kalniņš ceturtdien darbā nav ieradies, telefons izslēgts, „Facebook” profils dzēsts. Viņa radinieki un policija uzsākuši puiša meklēšanu.

Kristiāna māsa Diāna savā „Facebook” profilā raksta: „Ir pazudis mans brālis Kristiāns. Ceturtdien, 3. decembrī, ap pulksten 7.00 izgājis no mājām Mežciemā, lai dotos uz darbu. Iespējams ir braucis ar 5. autobusu no Līduma ielas uz tirdzniecības centru „Domina”. Darbā nav ieradies, telefons izslēgts, Facebook profils arī dzēsts.

Pazīmes: 1,95 garš, plecīgs, mugurā tumši zila virsjaka ar kapuci, krekls ar rūtiņām, tumšas bikses, kājās melnas „Nike” botas/zābaki. Uz vienas rokas apakšdelma ir tetovējums ar tekstu. Soma tumša, uz pleca nēsājama. Mati gaiši, brūnas acis.

Ja esat viņu manījuši uz ielas, transportā, iespējams, ka kādā azartspēļu zāle, lūgums ziņot Facebook vai pa telefoniem: 28222826, 26844203, 25921310”.

Puisim bijušas problēmas ar azartspēlēm, bet līdz šim viņš tik lielās nepatikšanās, lai neparādītos mājās, nav iekūlies, nekad mistiski nav pazudis. Aizdomīgi ir arī tas, ka pēkšņi ir ticis izdzēsts viņa profils „Facebook”.

Mīklaini pazudušajam Kristiānam no Mežciema bijusi azartspēļu atkarība


Elmārs Barkāns/Foto: Facebook


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS