Mazmākoņains
Rīga
Mazmākoņains
LV RU
Viedokļi

Maksims Jegorovs: "Lielveikalu ķēdes par pircēju šodien zina tikpat, cik agrāk mazie lauku veikaliņi" (24)

 
06.decembris 2015  17:21

Kad pakāpeniski izzuda mazie veikaliņi, izzuda saikne starp pircēju un pārdevēju, bet šodien, pateicoties tehnoloģijām, tā ir atjaunojusies, runājot par digitālajām tendencēm, kas tuvāko gadu laikā ietekmēs cilvēku dzīvi Latvijā, sacīja informācijas tehnoloģiju (IT) "Accenture Latvijas filiāle" vadītājs Maksims Jegorovs.

Pircēja lojalitātes karte, kādu lietojam, piemēram, "Rimi", veikalam pastāsta visu par mums, spriež eksperts.

Pircēja lojalitātes karte, kādu lietojam, piemēram, "Rimi", veikalam pastāsta visu par mums, spriež eksperts.

Kā paskaidroja Jegorovs, kad pakāpeniski izzuda nelielie veikaliņi, kuros pārdevējs personīgi zināja katru pircēju, pazuda saikne starp pircēju un pārdevēju. "Pateicoties tehnoloģijām, šī saikne ir atkal," ir pārliecināts Jegorovs. "Kad ieej, piemēram, "Rimi", ar klientu kartes palīdzību "Rimi" var par tevi izspriest visu tādā pašā apjomā kā nelielie veikaliņi laukos 19.gadsimta beigās, kas zināja savus pircējus."

"Šodien jebkurš ar tehnoloģijām draudzīgs veikals var ne tikai saprast, ko cilvēks darījis līdz šim, bet var arī prognozēt, ko cilvēks izdarīs nākotnē, un attiecīgi rīkoties," piebilda Jegorovs, norādot, ka līdz ar to izplūst fiksētas cenas koncepts, minot gan pozitīvus, gan negatīvus personīgo piedāvājumu gadījumus.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS