Apmācies, neliels sniegs
Rīga
-2°
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Izklaide

55 gadus vecais van Damme aizvien lepojas ar iespaidīgiem muskuļiem. FOTO (2)

 
14.decembris 2015  07:40

Neraugies uz savu gadu skaitu, aktieris un sportists Žans Klods van Damme (55) aizvien attaisno sev agrā jaunībā piešķirto iesauku „Briseles muskuļi”.

Žans Klods van Damme arī pusmūžā demonstrē izcilu muskulatūru.

Žans Klods van Damme arī pusmūžā demonstrē izcilu muskulatūru.

Protams, ka tagad Žana Kolda van Dammes kino karjera vairs nav tik spoža, kāda tā bija deviņdesmitajos gados, kad spraiga sižeta filmas ar viņa līdzdalību iemantoja milzu popularitāti visā pasaulē. Savulaik Van Damme trīs reizes bijis nominēts MTV balvai „Pats iekārojamākais vīrietis”. Tomēr aktieris arī tagad turpina filmēties un uztur savu ķermeni labā sportiskajā formā.

Savu augumu un muskulatūru Van Damme regulāri demonstrē ar sociālo tīklu palīdzību, kā arī pozējot visiem, kas vēlas slaveno aktieri nofotografēt. Tā arī nesen viņš kādam paparaci parādījis savus iespaidīgos bicepsus, kā atgādinājumu tam, ka Beļģijā dzimušais aktieris aizvien var godam nest titulu „Briseles muskuļi”.

Neraugoties uz savu vecumu, Žan Klods vienmēr gatavs cīņai!

Neraugoties uz savu vecumu, Žan Klods vienmēr gatavs cīņai!

Nākamgad uz ekrāniem paredzēts iznākt filmas „Kikbokseris” („Kickboxer”, 1989) rīmeikam ar tādu pašu nosaukumu. Pēc brāļa sakropļošanas, ko izdarījis nežēlīgais „Muai Thai” čempions Tonga Po, jaunais cīkstonis Kurts Sloans dodas pie „Muai Thai” skolotāja, lai iemācītos šo cīņas veidu un atriebtos Tongam Po. Filmas oriģinālā Van Damme atveidoja jauno cīkstoni Kurtu, rīmekā viņš iejutīsies cīņas skolotāja vietā.

Drīzumā gaidāms filmas Žana Kloda van Dammes slavenās filmas „Kikbokseris” rīmeiks, Briseles muskuļi


 
Žans Klods van Damme ar meitu Bjanku Brī apmeklē „MTV Movie Awards” ceremoniju
Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS