Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
Sabiedrībā

Šodien turpinās snigt un nedaudz pazemināsies gaisa temperatūra

 
12.decembris 2015  09:31

Šodien Latvijas centrālajā un austrumu daļā turpināsies snigšana un gaidāma neliela gaisa temperatūras pazemināšanās, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Ja šīs nedēļas darba dienās nokrišņi bija lietus veidā, jau vakar sāka snigt, un snigšana turpināsies arī šodien. Pa laikam nokrišņi gaidāmi arī rīt, 13.decembrī, un nākamās nedēļas pirmajā pusē. Savukārt nedēļas vidū paaugstināsies atmosfēras spiediens un biežāk gaidāmi nokrišņi.

Sniegs šodien gaidāms teju visas dienas laikā, tikmēr Kurzemē var arī uzlīt. Austrumos maksimālā gaisa temperatūra būs ap plus 2, plus 3 grādiem, bet Kurzemē būs siltāks - ap plus 6 grādiem.

Pamazām pieņemsies arī sals - jau nākamās darba nedēļas sākumā sals gaidāms teritorijas lielākajā daļā, turklāt austrumu rajonos neliels sals gaidāms arī pa dienu. Nedēļas vidū temperatūra naktī var pazemināties līdz mīnus 10 grādu atzīmei, un arī dienas laikā valdīs neliels sals.

Ziema gan Latvijā atkal nebūs ilgi, jo saskaņā ar sinoptiķu prognozēm nākamās nedēļas nogalē ar rietumu vējiem Latvijā ieplūdīs siltākas gaisa masas un sniegs nokusīs. Šajā laikā, iespējams, vējš sasniegs vētras spēku.

LETA
 


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS