Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Sabiedrībā

Ilvess un Kupce ar meitiņu viesojas Kalnciema kvartālā. FOTO (81)

 
12.decembris 2015  17:19

Rīgā, Kalnciema kvartālā notiekošajā Ziemassvētku tirdziņā sestdien viesojās Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess ar līgavu, Aizsardzības ministrijas ierēdni Ievu Kupci un viņas meitu. Viņš iegādājās Latvijā ražotus produktus, kā arī piekrita nofotografēties kopā ar garāmgājējiem.

Kā skaidroja organizatori, Igaunijas prezidents pasākumā bijis līdz beigām, latviešu valodā noklausoties gan lasīto dzeju, gan noskatoties īsfilmu.

Kā skaidroja organizatori, Igaunijas prezidents pasākumā bijis līdz beigām, latviešu valodā noklausoties gan lasīto dzeju, gan noskatoties īsfilmu.

Projekta "Lupatiņi" jaunāko izdevumu atvēršanas svētkus Kalnciema ielas kvartālā šodien apmeklēja vērienīgs interesentu pulks, kuru vidū bija arī Igaunijas prezidents Tomass Ilvess ar līgavu, Aizsardzības ministrijas ierēdni Ievu Kupci un viņas meitu.

Ja parasti pasākumus šeit apmeklē ap 100 interesentu, tad šodien to bijis divreiz vairāk un daļa apmeklētāji palikuši ārpusē. Tieši lielās intereses un atsaucības dēļ bijusi arī nodrošināta tiešraide.

Kā skaidroja organizatori, Igaunijas prezidents pasākumā bijis līdz beigām, latviešu valodā noklausoties gan lasīto dzeju, gan noskatoties īsfilmu. Ilvesam uzdāvināts jaunākais projekta "Lupatiņi" izdevums. Prezidents arī izstaigāja tirdziņu un iegādājās vairāku veidu sierus. Kāda no tirdziņa darbiniecēm prezidentam uzdāvinājusi arī Ilvesa tik iecienīto tauriņu. Apmeklētāji par Ilvesa klātbūtni bija izbrīnīti un daudzi vēlējušies ar prezidentu nofotografēties.
Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess un Ieva Kupce apmeklē Kalnciema kvartālu
BNS, LETA / Foto: Edijs Pālens/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS