Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
Politika

Rinkēvičs Latvijas vārdā izsaka līdzjūtību Krievijai (8)

 
13.decembris 2015  15:38

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) Latvijas vārdā izteicis visdziļāko līdzjūtību Krievijai saistībā ar ugunsgrēku psihoneiroloģiskajā slimnīcā Voroņežas apgabalā, kurā gājuši bojā vismaz 23 cilvēki, bet vēl 23 cilvēki cietuši un ievietoti slimnīcā, informēja Ārlietu ministrija.

Ministrs Latvijas vārdā pauž visdziļākos līdzjūtības apliecinājumus traģiskajā nelaimes gadījumā cietušo ģimenēm un viņu tuviniekiem, kā arī novēl ātrāku izveseļošanos ievainotajiem.

Kā ziņots, ugunsgrēkā psihiatriskajā slimnīcā Voroņežas apgabalā, Krievijas dienvidrietumos, naktī uz svētdienu gājuši bojā 23 cilvēki. Vēl 23 cilvēki cietuši un ievietoti slimnīcā, atsaucoties uz amatpersonām, vēstīja aģentūra "RIA Novosti".

Ugunsgrēks izcēlās sestdien īsi pirms pusnakts psihiatriskajā slimnīcā Alferovkas ciematā. Tobrīd ēkā atradās 70 pacienti un četras medmāsas.

Visi bojāgājušie ir pacienti, no kuriem vairums bija gados veci cilvēki, liecina Ārkārtas situāciju ministrijas publiskotais pacientu saraksts.

Telekanāls "Rossija 24" vēstīja, ka pacienti, kas gāja bojā ugunsgrēkā, bijuši sazāļoti un "vienkārši nav pamodušies".

Slimnīcas ēka, kas bija celta no koka, nodegusi līdz pamatiem.

Ugunsgrēka dzēšanā iesaistījās vairāk nekā 440 ugunsdzēsēji un avārijas dienestu darbinieki. Liesmu savaldīšanai bija nepieciešamas aptuveni trīs stundas.

LETA
 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS