Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Trakā pasaule

Īsts Pinokio – dzīvespriecīgs puisēns ar smagu nelaimi. FOTO (28)

 
14.decembris 2015  15:22

Mazais Olijs Treszijs ir tikpat jauks un mīļš kā citi puisīši viņa vecumā. Taču 1,9 gadus vecais bērns piedzima ar smagu defektu – viņam smadzenes auga degunā, padarot par anormāli milzīgu. Tagad puika pārcietis vairākas operācijas, taču defekts nav pilnībā likvidēts.

Piedzimstot bērnam ar tādu defektu, viņa māte un tētis izšķīrās. Māte turpina cīņu par mazā Olija veselību un normāla izskata „piešķiršanu” puisītim.

Piedzimstot bērnam ar tādu defektu, viņa māte un tētis izšķīrās. Māte turpina cīņu par mazā Olija veselību un normāla izskata „piešķiršanu” puisītim.

To, ka bērnam būs šāds defekts, ārsts pamanīja jau augļa 20 nedēļā, taču Olija māmiņa nebūt negatavojās taisīt abortu – viņa bērnu dzemdēja. Puika nāca pasaulē pirms gandrīz diviem gadiem Velsā, un šobrīd viņam veiktas jau vairākas operācijas. Priekšā vēl daudzas.

Olija 22 gadus vecā māte Eimija stāsta, ka puikam patiešām jāpārdzīvo daudz. Viņam jāiztur sāpīgas manipulācijas, lai bērns varētu elpot. Olija retā slimība saucas encfalocele, un zēna smadzenes aug degunā. Neraugoties uz defektu, ar kuru būs vēl ilgi jācīnās, lai bērnam piešķirtu „normālu” izskatu, Eimija dēla foto publicē arī sociālajos tīklos, kur mēdz saņemt arī briesmīgus un nievājošus komentārus, piemēram, kāds cietsirdis atļāvies ierakstīt, ka šādam bērnam nemaz nevajadzēja piedzimt. Taču Eimija tik un tā ir lepna par savu brašuli un nedomā Oliju slēpt no sabiedrības. „Viņš ir manas dzīves reāls Pinokio,” ar mīļumu pauž māmiņa. Tagad zēna Pinokio ir nooperēts,.tomēr palikusi liela plaša rēta.
 
Velsā aug gadu vecs "Pinokio"

Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmumi no „Mail Online”
 


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS