Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
112

Policija likvidējusi trīs marihuānas audzētavas, atsavināti ieroči un 12 kg produkcijas (2)

 
15.decembris 2015  14:37

Policija novembra beigās likvidējusi trīs marihuānas audzētavas, atsavinājusi 12 kilogrami gatavās produkcijas un vairāk nekā 30 kilogrami "zaļās masas", kā arī ieročus, žurnālistiem otrdien pastāstīja Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins.

Policija novembra beigās likvidējusi trīs marihuānas audzētavas.

Policija novembra beigās likvidējusi trīs marihuānas audzētavas.

Kopumā aizturētas astoņas personas, divi no viņiem iepriekš saukti pie kriminālatbildības un sodāmības jau ir dzēstas. Pārējās personas likumsargu redzeslokā nebija nonākuši, taču viņiem esot bijusi saistība ar noziedzīgo pasauli.

Viņš skaidroja, ka Latgales reģionā, pierobežas teritorijā atklātas divas lielas audzētavas, viena bija izveidota pamestā divstāvu ēkā. Policija noskaidrojusi, ka noziedznieki īpašumu iegādājas, kurā izveidoja audzētavu. Tāpat netālu bija audzēšanai iekārtots šķūnis.

Trešā audzētava tika atklāta Rīgā, zem kādas garāžas grīdas.

Policijas aizturētajā grupā ietilpst organizētājs, audzētājs, kurš kopā ar savu palīgu pieskatīja un kopa marihuānas stādus. Tāpat aizturēts arī cilvēks, kurš bija investējis naudu audzētavu labiekārtošanā, kā arī persona, kura organizēja tirgošanu.

Sākotnēji bija plānots pārdot marihuānu Rīgā, bet tad darbību izvērst plašākā mērogā. Audzētā marihuāna esot bijusi visai kvalitatīva, atzina Grišins. Aizturētās personas ir vecumā no 40 līdz 50 gadiem.

Tāpat veiktas vairākas kratīšanas, kuru laikā atrasti skaidras naudas uzkrājumi, pieci dažādi ieroči, tostarp automāts ar klusinātāju. Uz vērienīgajām iecerēm norādot arī tas, ka tika atsavināts pusotrs tūkstotis stādu, akcentē likumsargi.

BNS/Foto: VP


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS