Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Viedokļi

Godmanis: "Straujumas valdībā visās jomās iestrēga visas iniciatīvas" (93)

 
17.decembris 2015  09:39

Laimdotas Straujumas valdībā gandrīz visās jomās, bet galvenokārt veselības aprūpē, izglītībā un Eiropas Savienības (ES) fondu apguvē, iestrēga visas iniciatīvas, uzskata ekspremjeres Ivars Godmanis.

Pieredzējušais premjers analizē, ka izveidotās darba grupas Straujumas valdībā teju visas iestrēgušas, tostarp viņas pašas vadītās.

Pieredzējušais premjers analizē, ka izveidotās darba grupas Straujumas valdībā teju visas iestrēgušas, tostarp viņas pašas vadītās.

Godmanis intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" norādīja, ka tāpat savā darbā iestrēgušas izveidotās darba grupas, tostarp arī tās, kuras vadīja Straujuma. Runājot par iemesliem, kādēļ krita Straujumas vadītā valdība, Godmanis minēja, ka izšķirošs, kas bijis arī daudzām citām valdībām, bijis komandas darba trūkums.

"Tas viņai īpaši nebija. Nevar viens pats izglītības ministrs, veselības ministrs vai finanšu ministrs visu izdarīt. Te jābūt vienotam kodolam. Lai nav tā, ka sliktais ir izglītības ministrs, kas mazina skolotāju slodzi, vēl sliktāks ir veselības ministrs, kas saka, ka [jāievieš maksājumi] obligātajai apdrošināšanai. Te jābūt – viena brigāde. Tikko atstāti pa vienam, viņi mocīsies, paies kāds laiks un problēmas tiks padziļinātas," sacīja Godmanis.

Ekspremjers norādīja, ka šobrīd svarīgas ir četras jomas - izglītība, veselība, veselības finansējums un neapgūtie ES struktūrfondi.

Ivara Godmaņa viedoklis intervijā LTV:


Foto: Edijs Pālens/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS