Apmācies
Rīga
-2°
Apmācies
LV RU
Kultūra

Notiks Valda Zatlera grāmatas krievu valodā "Vot kto ja!" atvēršana (6)

 
17.decembris 2015  18:26

Rīgas Krievu drāmas teātrī 22.decembrī notiks eksprezidenta Valda Zatlera grāmatas krievu valodā "Vot kto ja!" (Lūk, kas es esmu!) atvēršanas pasākums, informēja eksprezidenta sekretāre Zane Jurjāne.

Valdis Zatlers ar grāmatu "Kas es esmu".

Valdis Zatlers ar grāmatu "Kas es esmu".

Grāmata ir uzrakstīta krievu valodā un veltīta speciāli krievvalodīgajai auditorijai. Jurjāne norādīja, ka Latvijas vēsturē tas ir, iespējams, pirmais gadījums, kad Latvijas prezidents ar grāmatu vēlas uzrunāt nelatviešus.

"Ar šīs grāmatas palīdzību es vēlos, pirmkārt, salauzt neuzticības un nesaprašanās sienu, kas joprojām ik pa brīdim izveidojas starp mums. Mans otrais mērķis ir pacelt Latvijas tautas pašapziņu, atgādināt, kādu lomu valsts spēlē katra Latvijas cilvēka dzīvē un ko katrs no mums var paveikt savas valsts labā. Latvijas krievvalodīgajiem tādi jēdzieni kā pašapziņa un piederība Latvijas valstij ir ne mazāk svarīgi kā pašiem latviešiem. Mēs redzam, kas notiek Ukrainā un Sīrijā, un šajā brīdī vēl vairāk nekā jebkad agrāk ir būtiski būt kopā nevis norobežoties vienam no otra," savas grāmatas ideju pauda Zatlers.

Grāmata izdota apgādā "Jumava". Tās atvēršanas pasākums sāksies plkst.15.

BNS/Foto: Ieva Čīka/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS