Mazmākoņains
Rīga
Mazmākoņains
LV RU
Izklaide

Dāvana Bīberam? Kimas Kardašjanas 36 gadus vecā māsa pozē pilnīgi kaila. FOTO (19)

 
21.decembris 2015  05:59

Kanādiešu dziedātāja Džastina Bībera (21) jaunā aizraušanās, realitātes šova zvaigznes Kimas Kardašjanas-Vestas (35) vecākā māsa Kortnija Kardašjana (36), sociālajos tīklos publiskojusi pikantu savu fotogrāfiju.

Kortnija Kardašjana saviem sekotāju miljoniem parādījusi sevi pavisam kailu.

Kortnija Kardašjana saviem sekotāju miljoniem parādījusi sevi pavisam kailu.

Realitātes šova zvaigzne Kortnija Kardašjana ir trīs bērnu māte. Viņai un bijušajam draugam Skotam Disikam (32) ir dēli Meisons (6) un Reins (1) un meita Penelope (3). Nesen Kortnija pavisam kaila pozējusi melnbaltām fotogrāfijām, kurās redzama no mugurpuses.

„Džastins un Kortnija satiekas no augusta beigām vai septembra sākuma,” kāds vārdā nenosaukts paziņa pastāstījis slavenību žurnāla „US Weekly” reportierim. Piecpadsmit gadu lielā gadu starpība abiem absolūti netraucējot labi kopā pavadīt laiku.

Atgādināsim, ka šogad Kortnija izšķīrās no savu bērnu tēva Skota Disika, ar kuru bija kopā deviņus gadus, pasaulē laida trīs bērnus, bet tā arī neapprecējās.

Savukārt Džastins Bībers tā arī nespēj atrast piemērotu sirdsdāmu, kas spētu aizvietot bijušo draudzeni, dziedātāju un aktrisi Selēnu Gomesu (23). Viņš meitenes maina teju katru nedēļu.
 
Kortnija Kardašjana ar meitu Penelopi un māsas Kimas meitu Nortu
 
Džastins Bībers un Kortnija Kardašjana dodas prom no naktskluba
 
Džastins Bībers un Kortnija Kardašjana dodas prom no naktskluba
Kasjauns.lv / Foto: Twitter, Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS