Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
112

BMW vadītājs Rīgā notriec gājēju bez atstarotājiem (27)

 
19.decembris 2015  11:49

Pēc notriekšanas ar auto Rīgā dzīvību zaudējis gājējs, paziņoja Valsts policijā.

Atstarojošu elementu uz gājēja apģērba nebija, norāda policija.

Atstarojošu elementu uz gājēja apģērba nebija, norāda policija.

Traģiskais negadījums notika Maskavas ielā netālu no pagrieziena uz Salaspils memoriālu. 1991.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "BMW 320" uzbrauca gājējam - 1975.gadā dzimušam vīrietim, kurš notikuma vietā mira. Atstarojošu elementu uz gājēja apģērba nebija, norāda policija.

Policija informē, ka Rīgā, Lielirbes ielā nenoskaidrots vadītājs piektdien uzbrauca gājējai, 1995.gadā dzimušai sievietei un no notikuma vietas aizbrauca. Pēc negadījuma sieviete nogādāta slimnīcā.

Raunas pagastā uz autoceļa Strīķeļi-Pāvuli-Bormaņi 1956.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu "Mercedes Benz" izraisīja sadursmi ar 1954. gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu "Volvo", kas bija sakabē ar puspiekabi. Pēc negadījuma slimnīcā nogādāti abu automašīnu vadītāji, kā arī automašīnas "Mercedes Benz" pasažiere.

Jelgavā, Sudrabu Edžus ielā 1953.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu "Audi 80" uzbrauca 1958.gadā dzimušai gājējai, kura izgāja uz ceļa braucamās daļas tuvu braucošas automašīnas priekšā. Pēc negadījuma gājēja nogādāta slimnīcā. Konstatēts, ka gājēja atradās alkohola reibumā.

Jelgavā, Atmodas ielas un Dobeles šosejas krustojumā 1958.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Plymouth Voyager" uzbrauca gājējai, 1992.gadā dzimušai sievietei, kura pēc negadījuma nogādāta slimnīcā, par satiksmes negadījumiem informē policija.

No piektdien 10 cietušajiem negadījumos puse bija gājēji.

BNS/Foto: Edijs Pālens/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS