Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
112

Rīgā ar stāvbremzi nenofiksēts auto sabrauc šoferi (8)

 
20.decembris 2015  11:40

Vakar Rīgā ar stāvbremzi nenofiksēta automašīna sabraukusi spēkrata vadītāju, informēja Valsts policija.

Ar rokas bremzi nenofiksēts auto uzripoja virsū pašam šoferim. Sekas diemžēl - ļoti bēdīgas.

Ar rokas bremzi nenofiksēts auto uzripoja virsū pašam šoferim. Sekas diemžēl - ļoti bēdīgas.

Slokas ielā 1968.gadā dzimis vīrietis, novietojot mikroautobusu "Renault Master" stāvēšanai, nenofiksēja to ar rokas bremzi, kā rezultātā brīdī, kad vīrietis atradies pretim automašīnai un vēris vaļā vārtus, tā izkustējusies no vietas un uzripojusi viņam virsū. No gūtajām traumām vīrietis notikuma vietā mira.

Pagājušā diennaktī dažāda rakstura traumas guva deviņi gājēji. Valsts policija informē, ka, piemēram, Iecavā 1979. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Volkswagen" uzbrauca 1975.gadā dzimušam gājējam, kurš pēc negadījuma nogādāts slimnīcā.

Savukārt Stopiņu novadā uz autoceļa Ulbroka-Līči 1973. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Volkswagen" uzbrauca 1982. gadā dzimušai sievietei, kura pēc negadījuma nogādāta slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 68 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 12 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 28 avārijas, kurās cietuši pieci cilvēki.

Pagājušā diennaktī par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 223 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Savukārt alkohola reibumā vai narkotisko vielu iespaidā vakar pie stūres kopumā pieķerti 16 šoferi.

LETA/ Foto: Shutterstock


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS