Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Auto un tehnoloģijas

Latvijā 11 mēnešos reģistrē 76 jaunas luksusa klases automašīnas (9)

 
20.decembris 2015  15:10

Latvijā šogad 11 mēnešos reģistrētas 76 jaunas luksusa klases automašīnas, kas ir par divām mazāk nekā attiecīgajā laikā posmā gadu iepriekš, liecina Auto asociācijas apkopotā informācija.

Šim "Porsche Panamera" līdzīgu glaunu auto iespējams redzēt, arī braucam pa Rīgas ielām.

Šim "Porsche Panamera" līdzīgu glaunu auto iespējams redzēt, arī braucam pa Rīgas ielām.

Tostarp 2015.gada 11 mēnešos reģistrēts 21 "Mercedes-Benz" S klases spēkrats, 20 "BMW 7-series" automašīnu, 10 "Audi A8" un septiņas "Tesla Model S" automašīnas.

Tāpat iegrāmatotas sešas "Porsche Panamera" automašīnas, piecas "Bentley Flying Spur", trīs "Lexus LS", divi "Audi RS6" un pa vienai "Maserati Quattroporte" un "Jaguar XJ" markas automašīnai.

Pērn attiecīgajā laikā Latvijā reģistrēja 78 jaunas luksusa klases automašīnas, bet gadā kopumā - 79, kas ir par 33,9% vairāk nekā 2013.gadā.

Auto asociācija ir sabiedriska organizācija, profesionālu ražotājrūpnīcu, Latvijā oficiāli pilnvarotu auto importētāju un dīleru apvienība. Asociācijas prioritāte ir aizstāvēt biedru intereses sadarbībā ar dažādām valsts institūcijām un nodrošināt pircēju interešu ievērošanu attiecībā uz garantijām, servisu un informāciju.

BNS/ Foto: EPA/LETA

 


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS