Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
112

Iekšējās drošības birojs par kukuļošanu aiztur sešas personas, tajā skaitā trīs policistus (3)

 
21.decembris 2015  13:11

Pagājušajā nedēļā Iekšējās drošības birojs (IDB) aizturēja sešas personas, tajā skaitā trīs Valsts policijas (VP) darbiniekus, saistībā ar kukuļošanu - diviem VP darbiniekiem piemērots apcietinājums.

Diviem VP darbiniekiem piemērots apcietinājums.

Diviem VP darbiniekiem piemērots apcietinājums.

Kā informēja birojā, apcietinājumu abiem VP darbiniekiem piemēroja Rīgas rajona tiesa. Pārējām kukuļošanā iesaistītajām personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

IDB aizturēja visas šajā kukuļošanas gadījumā iesaistītās personas - gan par kukuļņemšanu, gan kukuļdošanu, kā arī par starpniecību kukuļošanā. Patlaban turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Birojs ir iekšlietu ministra pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kuras uzdevums ir atklāt, izmeklēt un novērst noziedzīgus nodarījumus, kurus izdarījušas Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu amatpersonas un darbinieki, izņemot Drošības policijas amatpersonas. Tāpat birojs izmeklē vardarbīgus noziegumus, ko izdarījušas Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonas, ostas policijas darbinieki un pašvaldības policijas darbinieki, pildot dienesta pienākumus.

Iekšējās drošības birojs savu darbību sāka šogad 1.novembrī.

LETA/Foto :Vida Press


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS